Házená - chlapci V.
Krajské finále
1. místo
Sportovní liga středních škol v házené
Přebor škol šachu, vyšší gymnázium
Okresní kolo
1. místo
Přebor škol v šachu
Přebor škol šachu, nižší gymnázium
Okresní kolo
2. místo
Přebor škol v šachu
Florbal - dívky IV
Okresní přebor
1. místo
Přebor ve florbalu
Přespolní běh - dívky V.
Krajské kolo
2. místo
Přespolní běh 2018
Přespolní běh - dívky V.
Okresní kolo
1. místo
Přespolní běh 2018
Přespolní běh - chlapci V.
Okresní kolo
1. místo
Přespolní běh 2018
Přespolní běh - chlapci IV.
Okresní kolo
3. místo
Přespolní běh 2018
Přespolní běh - chlapci III.
Okresní kolo
3. místo
Přespolní běh 2018
37. ročník SAP - dívky
Krajské kolo
2. místo
Středoškolský atletický pohár


Zobraz celou galerii úspěchů...

Další informace > Galerie úspěchů > Galerie úspěchů - diplomy

 Galerie úspěchů
Diplomy

Gratulujeme našim studentům k jejich úspěchům a děkujeme za vzornou reprezentaci gymnázia!

 


Matyáš Černíček

kategorie E
1. místo - krajské kolo

Fyzikální olympiáda

Martin Nedvěd

obor 16 - historie
3. místo - celostátní kolo

SOČ

Matyáš Černíček

kategorie E
1. místo - okresní kolo

Fyzikální olympiáda

Martin Nedvěd

obor 16 - historie
1. místo - krajské kolo

SOČ

Tereza Srbecká

kategorie III.A
2. místo - krajské kolo

Soutěž v anglickém jazyce

Agáta Macasová

kategorie B2
2. místo - krajské kolo

Soutěž ve francouzském jazyce

Viktorie Kádnerová

kategorie A1
3. místo - krajské kolo

Soutěž ve francouzském jazyce

Lucie Nováková

kategorie A2
3. místo - krajské kolo

Soutěž ve francouzském jazyce

Mikuláš Zahradíček

kategorie I.B
1. místo - okresní kolo

Soutěž v anglickém jazyce

Viktorie Kádnerová

kategorie II.B
1. místo - okresní kolo

Soutěž v anglickém jazyce

Matyáš Daďuk

kategorie II.B
2. místo - okresní kolo

Soutěž v anglickém jazyce

Tereza Srbecká

kategorie III.A
1. místo - okresní kolo

Soutěž v anglickém jazyce

Pavel Hrdlička

kategorie III.A
2. místo - okresní kolo

Soutěž v anglickém jazyce

Anabela Košútová

kategorie III.A
3. místo - okresní kolo

Soutěž v anglickém jazyce

Tomáš Kebrle

kategorie A
1. místo - okresní kolo

Zeměpisná olympiáda

Stránky výpisu:

12
zavřít
Probíhá přenos dat...