Petra Jelínková
Krajské kolo
1. místo
Krajská Odysea - chemie
David Phan
Krajské kolo
1. místo
Krajská Odysea - chemie
Družstvo dívek
Krajské finále
1. místo
Středoškolský atletický pohár
Družstvo chlapců
Krajské finále
5. místo
Středoškolský atletický pohár
Družstvo dívek
Krajské finále
1. místo
Přespolní běh
Družstvo chlapců
Krajské finále
5. místo
Přespolní běh
Družstvo dívek
Okresní kolo
1. místo
Středoškolský atletický pohár
Družstvo chlapců
Okresní kolo
1. místo
Středoškolský atletický pohár
Jakub Hadač, Michael Křivan, Jan Valenta
Celostátní kolo
3. místo
EUROREBUS
Petr Volek, Linda Krylová, Tomáš Hořejší
Okresní kolo
1. místo
Fyzikální olympiáda kat. G - Archimediáda


Zobraz celou galerii úspěchů...

Školní rok > Organizace

Organizace školního roku 2019/2020


Trvání školního roku

 vyučování v 1. pololetí:     pondělí 02. 09. 2019 - čtvrtek 30. 01. 2020
 vyučování ve 2. pololetí: pondělí 03. 02. 2020 - úterý 30. 06. 2020

 

 

Prázdniny

 podzimní:                            úterý 29. 10. a středa 30. 10. 2019
 vánoční: sobota 21. 12. 2019 – neděle 05. 01. 2020
 pololetní: pátek 31. 01. 2020
 jarní: 17. 02. – 23. 02. 2020
 velikonoční: čtvrtek 09. 04. (+ pátek 10. 04. 2020 - Velký pátek, tzv. ostatní svátek ČR)
 hlavní: středa 01. 07. – pondělí 31. 08. 2020

 

 

 

 

Vydávání vysvědčení

 za 1. pololetí:                      čtvrtek 30. 01. 2020 (budou vydávány výpisy z vysvědčení)
 za 2. pololetí: úterý 30. 06. 2020

 

 

Termíny pedagogických rad

Klasifikační pedagogické rady:
 po 1. čtvrtletí:                      pondělí 18. 11. 2019
 po 1. pololetí: pondělí 27. 01. 2020 (s uzavřením klasifikace do 24. 01. 2020)
 po 3. čtvrtletí: pondělí 06. 04. 2020
 pro maturitní třídy: pondělí 27. 04. 2020
 po 2. pololetí: čtvrtek 25. 06. 2020 (s uzavřením klasifikace do 24. 06. 2020)

 

 

  

 

Prozovní pedagogické rady

Provozní pedagogické rady a porady se budou konat dle aktuální potřeby, předpokládaná frekvence je 1x za kalendářní měsíc – termíny budou upřesňovány průběžně během školního roku.

Schůzky a konzultace se zákonnými zástupci

 po 1. čtvrtletí:                      úterý 19. 11. 2019, od 16:30 hodin
 po 3. čtvrtletí: úterý 07. 04. 2020, od 16:30 hodin

 

 

Vedle uvedených společných schůzek jsou třídní učitelé oprávněni svolat mimořádnou schůzku v závažných případech týkajících se třídy, vyžadujících projednání se zákonnými zástupci žáků.

Další významné termíny

Adaptační pobyty
 pro 1.A8:                              09. 09. - 11. 09. 2019; Penzion Lenka, Loučná pod klínovcem, garant - Mgr. Jana Blábolilová
 pro 1.A4: 09. 09. - 11. 09. 2019; Penzion Pod Lanovkou, Jáchomov; garant - Mgr. Marie Turňová

 

 

Lyžařské výcvikové kurzy

 pro 2. A8:                              24. 01. - 30. 01. 2020; Janské Lázně, garant - Mgr. Jana Jelínková
 pro 1. A4 + 5. A8: 13 03. - 18. 03. 2020; Matrei (Rakousko), garant - Mgr. Miroslava Ságlová

 

 

Cykloturistický kurz

 pro 3. A4 + 7. A8:                 08. 06. - 12. 06. 2020; okolí Loun, garant - Mgr. Jana Jelínková

 

 

Zahraniční výjezdy
 14. 09. - 20. 09. 2019  výměnný pobyt žáků GVH Louny v Barendrechtu (Holandsko); garant - Mgr. Natálie Bartonová, Mgr. Alice Studenovská
 16. 09. - 18. 09. 2019 jazykový a poznávací zájezd do Německa a do Rakouska; garant - PhDr. Irena Slavíková
 11. 05. - 17. 05. 2020  poznávací zájezdy do Polska (předběžný termín); garant - Mgr. Daniel Syrovátko

 

 

Prezentační dny školy

 1. den otevřených dveří:       čtvrtek 28. 11. 2019
 2. den otevřených dveří: čtvrtek 27. 02. 2020

 

 

Týden pro páťáky (zapojení žáků 5. ročníků ZŠ - zájemců o studium na GVH - do výuky v primě)

 po 1. DOD:                              02. 12. - 06. 12. 2019
 po 2. DOD: 02. 03. - 06. 03. 2020

 

 

Školní výlety

 22. 06. – 23. 06. 2020

 

Další důležité akce a události budou aktuálně zařazovány do měsíčních, resp. týdenních plánů činnosti, které budou zveřejněny na v informačním systému Bakaláři a na webových stránkách školy. Zařazením konkrétní akce do měsíčního, popř. týdenního plánu je schváleno její konání.


 

Státní a ostatní svátky ve školním roce 2019/2020
 28. září 2019                         Den české státnosti
 28. říjen 2019 Den vzniku samostatného československého státu
 17. listopad 2019 Den boje za svobodu a demokracii
 24. prosinec 2019 Štědrý den
 25. prosinec 2019 1. svátek vánoční
 26. prosinec 2019 2. svátek vánoční
 1. leden 2020 Nový rok; Den obnovy samostatného českého státu
 10. duben 2020 Velký pátek
 13. duben 2020 Velikonoční pondělí
 1. květen 2020 Svátek práce
 8. květen 2020 Den vítězství
 5. červenec 2020 Den slovanských věrozvěstů Cyrila a Metoděje
 6. červenec 2020 Den upálení Mistra Jana Husa

 

 

zavřít
Probíhá přenos dat...