37. ročník SAP - dívky
Okresní kolo
1. místo
Středoškolský atletický pohár
37. ročník SAP - chlapci
Okresní kolo
1. místo
Středoškolský atletický pohár
Matyáš Černíček
kategorie E
1. místo - krajské kolo
Fyzikální olympiáda
Martin Nedvěd
obor 16 - historie
3. místo - celostátní kolo
SOČ
Matyáš Černíček
kategorie E
1. místo - okresní kolo
Fyzikální olympiáda
Martin Nedvěd
obor 16 - historie
1. místo - krajské kolo
SOČ
Tereza Srbecká
kategorie III.A
2. místo - krajské kolo
Soutěž v anglickém jazyce
Agáta Macasová
kategorie B2
2. místo - krajské kolo
Soutěž ve francouzském jazyce
Viktorie Kádnerová
kategorie A1
3. místo - krajské kolo
Soutěž ve francouzském jazyce
Lucie Nováková
kategorie A2
3. místo - krajské kolo
Soutěž ve francouzském jazyce


Zobraz celou galerii úspěchů...

Školní rok > Organizace

Organizace školního roku 2018/2019


Trvání školního roku

 vyučování v 1. pololetí:     pondělí 03. 09. 2018 - čtvrtek 31. 01. 2019
 vyučování ve 2. pololetí: pátek 01. 02. 2019 - pátek 28. 06. 2019

 

 

 Prázdniny

 podzimní:                            pondělí 29. 10. a úterý 30. 10. 2018
 vánoční: sobota 22. 12. 2018 – středa 02. 01. 2019
 pololetní: pátek 01. 02. 2019
 jarní: 11. 02. – 17. 02. 2019
 velikonoční: čtvrtek 18. 04. a pátek 19. 04. 2019
 hlavní: sobota 29. 07. – neděle 01. 09. 2019

 

 

 

 

Vydávání vysvědčení

 za 1. pololetí:                      čtvrtek 31. 01. 2019 (budou vydávány výpisy z vysvědčení)
 za 2. pololetí: pátek 28. 06. 2019

 

 

Termíny pedagogických rad

Klasifikační pedagogické rady:
 po 1. čtvrtletí:                      pondělí 19. 11. 2018
 po 1. pololetí: pondělí 28. 01. 2019 (s uzavřením klasifikace do 25. 01. 2019)
 po 3. čtvrtletí: pondělí 08. 04. 2019
 pro maturitní třídy: pátek 26. 04. 2019
 po 2. pololetí: pondělí 24. 06. 2019 (s uzavřením klasifikace do 21. 06. 2019)

 

 

 

Prozovní pedagogické rady

Provozní pedagogické rady a porady se budou konat dle aktuální potřeby, předpokládaná frekvence je 1x za kalendářní měsíc – termíny budou upřesňovány průběžně během školního roku.

Schůzky a konzultace se zákonnými zástupci

 po 1. čtvrtletí:                      úterý 20. 11. 2018, od 16:30 hodin
 po 3. čtvrtletí: úterý 09. 04. 2019, od 16:30 hodin

 

 

Vedle uvedených společných schůzek jsou třídní učitelé oprávněni svolat mimořádnou schůzku v závažných případech týkajících se třídy, vyžadujících projednání se zákonnými zástupci žáků.

Další významné termíny

Adaptační pobyty
 pro 1. A4:                              10. 09. - 12. 09. 2018; Rekreační středisko Poustky, garant - Mgr. Hana Vorlová
 pro 1. A8: bude upřesněno - v týdnu od 10. 09. 2018; garant - Mgr. Hana Lukšová

 

 

Lyžařské výcvikové kurzy
 pro 2. A8:                              25. 01. - 31. 01. 2019; Janské Lázně, garant - Mgr. Jana Jelínková
 pro 1. A4 + 5. A8: 16. 03. - 21. 03. 2019; Matrei (Rakousko), garant - Mgr. Miroslava Ságlová

 

 

Cykloturistický kurz
 pro 3. A4 + 7. A8:                 10. 06. - 14. 06. 2019; okolí Loun, garant - Mgr. Jana Jelínková

 

Výměnné pobyty
 15. 09. – 22. 09. 2017; výměnný pobyt žáků gymnázia v Barendrechtu a GVH Louny v Lounech, garant - Mgr. Alice Studenovská

 

Výjezdy do zahraničí
 jazykový a poznávací:          25. 05. 2019; Velká Británie, garant - Mgr. Alice Studenovská

 

Prezentační dny školy
 1. den otevřených dveří:       čtvrtek 29. 11. 2018
 2. den otevřených dveří: čtvrtek 21. 02. 2019

 

 

Týden pro páťáky (zapojení žáků 5. ročníků ZŠ - zájemců o studium na GVH - do výuky v primě)
 po 1. DOD:                              03. 12. - 07. 12. 2018
 po 2. DOD: 25. 02. - 01. 03. 2019

 

 

Školní výlety
 pracovní dny v týdnu 17. 06. – 21. 06. 2019

Zájmový den školy

 čtvrtek 27. 06. 2019

 

Další důležité akce a události budou aktuálně zařazovány do měsíčních, resp. týdenních plánů činnosti, které budou zveřejněny na v informačním systému Bakaláři a na webových stránkách školy. Zařazením konkrétní akce do měsíčního, popř. týdenního plánu je schváleno její konání.

 

Státní a ostatní svátky ve školním roce 2018/2019
 28. září 2018                          Den české státnosti
 28. říjen 2018 Den vzniku samostatného československého státu
 17. listopad 2018 Den boje za svobodu a demokracii
 24. prosinec 2018 Štědrý den
 25. prosinec 2018 1. svátek vánoční
 26. prosinec 2018 2. svátek vánoční
 1. leden 2019 Nový rok; Den obnovy samostatného českého státu
 19. duben 2019 Velký pátek
 22. duben 2019 Velikonoční pondělí
 1. květen 2019 Svátek práce
 8. květen 2019 Den vítězství
 5. červenec 2019 Den slovanských věrozvěstů Cyrila a Metoděje
 6. červenec 2019 Den upálení Mistra Jana Husa

 

 

zavřít
Probíhá přenos dat...