Jan Libus
Okresní kolo
1. místo
Dějepisná olympiáda (kat. II)
Jan Vorel
Okresní kolo
2. místo
Dějepisná olympiáda (kat. II)
Albert Minařík, Aleš Krupka, Adam Žáčik, Marie Anna Černá
Okresní kolo
1. místo
Přebor škol v šachu (družstva)
Tat Ha Noi Nguyen, Jan Borl, Patrik Ehrlich, Petr Volek
Okresní kolo
2. místo
Přebor škol v šachu (družstva)
Antonín Hochman, Viktor Holý, Tomáš Kanta, Vilém Klogner, Josef Pelc, Vojtěch Schramm, Matěj Trup, Michal Witoš, Vuk Zörner
Okresní kolo
1. místo
Turnaj AŠSK ve florbalu
Eva Kernerová, Kateřina Helebrantová, Ellen Jedličková, Emma Thiebaut, Lucie Viktorie Šponiarová
Krajské kolo
2. místo
Pohár v přespolním běhu
Antonín Hochman, Matěj Zouhar, Tomáš Kanta, Michal Witoš, Matěj Smetana
Krajské kolo
2. místo
Pohár v přespolním běhu
Kryštof Jelínek, Jiří Smetana, Tomáš Herink, David Srbek, Filip Vopinka, Adam Fric
Krajské kolo
3. místo
Pohár v přespolním běhu
Ondřej Kopecký
Místní soutěž
1. místo
Znáš své město a okolí? (kat. 8. r.)
Martin Borl
Místní soutěž
2. místo
Znáš své město a okolí? (kat. 8. r.)


Zobraz celou galerii úspěchů...

Školní rok > PRO UCHAZEČE > Přípravné kurzy k JPZ

Přípravné kurzy

Zejména uchazečům o studium na našem gymnáziu (ale nejen jim) nabízíme před jednotnou přijímací zkouškou možnost absolvovat přípravné kurzy z matematiky a z českého jazyka a literatury. Upozorňujeme, že kurzy nemají charakter doučování nebo výkladu neprobrané látky, jejich smyslem je opakování a upevnění učiva prvního, resp. druhého stupně základní školy se zaměřením na oblasti, s nimiž dle našich zkušeností měli při přijímací zkoušce problémy uchazeči v minulých letech. Dalším účelem je seznámení žáků s formou testů, typy úloh a strategií jejich řešení. Každý přípravný kurz bude zakončen přijímací zkouškou nanečisto.

Proč navštěvovat přípravné kurzy?

  • zvýšíte svoji šanci na přijetí na gymnázium
  • dobře se připravíte na jednotné přijímací testy z matematiky a z českého jazyka a literatury  
  • připravíte se lépe na studium na gymnáziu
  • budete pracovat se středoškolskými učiteli a vyzkoušíte si jejich přístup a způsob práce

 

 

11. 2. 2024
ROZDĚLENÍ ÚČASTNÍKŮ PŘÍPRAVNÝCH KURZŮ 9. ROČNÍKU ZŠ DO SKUPIN

Účastníci přípravných kurzů pro žáky 9. ročníku ZŠ byli podle zvoleného termínu rozděleni do níže uvedených skupin. Lekce přípravných kurzů zahajujeme v týdnu od 12. února 2024

Uchazeče, kteří dosud neuhradili kurzovné, žádáme, aby tak učinili nejpozději v týdnu zahájení přípravných kurzů. 

MATEMATIKA ČESKÝ JAZYK A LITERATURA
skupina A skupina B skupina C skupina A skupina B skupina C
PONDĚLÍ
(16:15 - 18:15)
PONDĚLÍ
(16:15 - 18:15)
ÚTERÝ
(16:15 - 18:15)
STŘEDA
(16:15 - 18:15)
STŘEDA
(16:15 - 18:15)
ČTVRTEK
(16:15 - 18:15)
Mgr. Silvie Štastná
(učebna č. 23)
Mgr. Vlastimil Zlatohlávek
(učebna č. 28)
Mgr. Jana Neuhöferová
(učebna č. 28)
Mgr. Jaroslav Řeřicha
(učebna č. 32)
Mgr. Dana Pletichová
(učebna č. 28)
Mgr. Jana Honsová
(učebna č. 32)
Lucie Aidlpesová Matouš Blažek Eliška Brunová Lucie Aidlpesová Matouš Blažek  Hynek Dubský
Tomáš Bureš Agáta Čajová Hynek Dubský Tomáš Bureš Agáta Čajová Zuzana Hořavová
Alexandra Černova Sofie Dvořáková Magdalena Firstlová Sofie Dvořáková   Lucie Hroudová
Anna Ferziková Jan Herink Nikola Friedrichová Tereza Frydrychová Jan Herink Vít Ibl
Jakub Hora Zuzana Hořavová Tereza Frydrychová Nicol Hetzerová Jakub Hromada Tereza Jirotková
Jakub Hromada Natalia Jančušková Nicol Hetzerová Julie Chimalová Natalia Jančušková Aneta Karbanová
Vít Jirkovský Tereza Jirotková Lucie Hroudová Jan Jenček Jakub Kaleja Tomáš Kir
Adéla Kabourková Jakub Kaleja Julie Chimalová Vít Jirkovský Karolína Kotoučová Martin Kubiska
Viktorie Kohoutová Karolína Kotoučová Vít Ibl Karla Kovaříková Kilián Václav Krucký Tomáš Laurich
Lea Koukalová Karla Kovaříková Jan Jenček Lucie Kulichová Natálie Lásková Ela Lošťáková
Kulián Václav Krucký Lucie Kulichová Tomáš Kir Yasmina Lorencová Daniel Mašek Hana Nožinová
Natálie Lásková Tomáš Laurich Yasmina Lorencová Magdalena Mazáková Eliška Menčíková Sára Pavlíková
Ela Lošťáková Daniel Mašek Magdalena Mazáková Marek Mráz Klára Novotná Jiří Peterka
Eliška Menčíková Marek Mráz Hana Nožinová Jakub Parkman Matouš Patta Klára Příhodová
Klára Novotná Jakub Parkman Sára Pavlíková Kateřina Pelcová Nikol Peterková Barbora Razimová
Matouš Patta Jiří Peterka Kateřina Pelcová Veronika Pelcová Hoang Viet Pham Anna Rozkovcová
Nikol Peterková Hoang Viet Pham Veronika Pelcová Adéla Pšegrocká Tereza Rajmová Barbora Sedláčková
Anna Rozkovcová Anna Šafaříková Klára Příhodová Tereza Sailerová Valentina Sedláčková Clara Schejbalová
Barbora Sedláčková Mia Verissimo Adéla Pšegrocká Ella Srpová Anna Šafaříková Daniel Srkal
Clara Schejbalová Vojtěch Vitner Tereza Rajmová Romana Šebková Lucie Válková Josef Suchomel
Romana Šebková Ondřej Zeman Barbora Razimova Mia Verissimo Marie Vildová Rostislav Svoboda
Marie Vildová Paulína Boublíková Tereza Sailerová Adéla Vlčková Magdalena Zemanová Beata Triebova
Barbora Kabelová Kamila Purchartová Valentina Sedláčková Nela Šabatová Martin Kadlec Nina Vargová
Jan Skalník Martin Kubiska Daniel Srkal Nikola Friedrichová Daniel Starý Vojtěch Vitner
Samuel Ševčík Terezie Koubková Ella Srpová Jan Skalník . Ondřej Zeman
Sean L. Pallasigue Bára Licková Josef Suchomel . . Paulína Boublíková
Martin Kadlec Karolína Fiedlerová Rostislav Svoboda . . Kamila Purchartová
Daniel Starý
Jan Hrynčuk Beata Triebova . . Samuel Ševčík
. . Lucie Válková . . Jan Hrynčuk
. . Nina Vargová . . Matěj Laube
. . Adéla Vlčková . . .
. . Magdalena Zemanová . . .
. . Ema Zemanová . . .
. . Nela Šabatová . . .

5. 1. 2023
ROZDĚLENÍ ÚČASTNÍKŮ PŘÍPRAVNÝCH KURZŮ PRO ŽÁKY 5. ROČNÍKU ZŠ

Účastníci přípravných kurzů pro žáky 5. ročníku ZŠ byli podle zvoleného termínu rozděleni do následujících skupin:

MATEMATIKA ČESKÝ JAZYK A LITERATURA
skupina A skupina B skupina A skupina B
PONDĚLÍ, 15:30-16:30 ČTVRTEK, 15:30-16:30 ÚTERÝ, 15:30-16:30 STŘEDA, 15:30-16:30
Mgr. J. Neuhöferová
(učebna č. 52)
Mgr. I. Vernerová
(učebna č. 52)
Mgr. Z. Zákutný
(učebna č. 52)
Mgr. M. Turňová
(učebna č. 52)
Antonín B. Bastien B. Bastien B. Antonín B.
Marie Č. Vasilisa D.  Marie Č. Vasilisa D.
Martin G.  Silvie F. Silvie F. Martin G.
Ela K. Robin H..  Robin H. Adam H.
Elena K. Adam H. Štěpán H. Nikol J.
Barbora K. Štěpán H. Martin J. Ela K.
Vendelín K.. Nikol J. Marek K. Elena K.
Hynek K. Martin J. Vendelín K. Barbora K.
Jiří L. Marek K. Hynek K. Jiří L..
Adéla P. Sofie L. Kryštof P. Sofie L.
Jáchym P. Kryštof P.. Eliška S. Adéla P.
Jan P. Václav P. Mikuláš S. Jáchym P.
Jan R. Mikuláš S. Kateřina S. Václav P.
Eliška S. Matěj S. Magdaléna S.. Jan R.
Laura S. Miroslav T. Matěj S. Laura S.
Kateřina S. Matěj T. Miroslav T. Tereza S.
Tereza S.. Pavel T. Matěj T. Sophie Š.
Magdaléna S.. Pavel R. Pavel T. Štěpán T.
Sophie Š. Domink K. Pavel R. Adam V.
Štepán T. Lilien L. Lilien L. Anna V.
Adam V.  . . Jakub V.
Anna V. . . Jan Z.
Jakub V. . . Anděla Z.
Jan Z. . . Antonín Ludvík P.
Anděla Z. . . Vlastimil R.
Antonín Ludvík P. . . Dominik K.
Vlastimil R. . . .

4. 1. 2024
ZAHÁJENÍ PŘÍPRAVNÝCH KURZŮ K PŘIJÍMACÍ ZKOUŠCE PRO ŽÁKY 5. ROČNÍKU ZŠ

Počínaje pondělím 8. ledna 2024 zahajujeme cyklus lekcí matematiky a českého jazyka a literatury v rámci přípravných kurzů k jednotné přijímací zkoušce ke vzdělávání v osmiletém gymnáziu od školního roku 2024/2025.  

Pro žáky 5. ročníků ZŠ je připraveno 13 jednohodinových lekcí (v délce 60 minut) matematiky a českého jazyka; absolvovat je možné buď oba kurzy, anebo pouze jeden vybraný předmět. Kurzy obou předmětů budou ukončeny v týdnu před stanoveným termínem přijímací zkoušky (1. termín 16.04.2024, 2. termín 17.04.2024) didaktickými testy "přijímaček nanečisto". 

Lekce budou probíhat prezenčně v budově Gymnázia Václava Hlavatého, Louny, v učebně č. 52 (třída 6.A8, přízemí, vlevo od skleněných vstupních dveří do školy) v následujících termínech:

  • pondělí, 15:30 - 16.30 hodin - matematika (Mgr. Jana Vlčková Neuhöferová)
  • úterý, 15:30 - 16:30 hodin - český jazyk a literatura (Mgr. Zdeněk Zákutný)
  • středa, 15:30 - 16:30 hodin - český jazyk a literatura (Mgr. Marie Turňová)
  • čtvrtek, 15:30 - 16:30 hodin - matematika (Mgr. Ivana Vernerová)

Výběr vyhovujících termínů (pro každý předmět jeden) proveďte zde: https://forms.office.com/r/kGqRt4HvFA.

Účastníci kurzů si s sebou na lekce přinesou psací potřeby, sešit/blok na poznámky a rýsovací potřeby (na lekce matematiky); učební materiály, cvičení a zadání obdrží účastníci kurzu ve škole.

S případnými dotazy se obracejte na ředitele školy (syrovatko@glouny.cz; 777 904 121), popř. - po zahájení kurzů - na jednotlivé lektory.

22. 11. 2022
PŘÍPRAVNÉ KURZY PRO UCHAZEČE O OSMILETÉ STUDIUM (ŽÁKY 5. ROČNÍKU ZŠ)

Pro uchazeče o osmileté studium (tj. pro žáky 5. ročníku základních škol) je připraveno 13 jednohodinových lekcí z matematiky a z českého jazyka a literatury; přihlásit je možné buď na oba kurzy, anebo pouze na jeden vybraný předmět. Kurzy budou probíhat vždy v odpoledních hodinách s předpokládaným zahájením nejpozději do 15:30 hodin.  

Zahájení kurzů: → v týdnu od 8. ledna 2024
Kurzovné: → jeden předmět:   650,- Kč
→ oba předměty: 1.000,- Kč
Platba: → nejpozději do zahájení kurzů, tj. do 08.01.2024
Způsob zaplacení:  → bezhotovostním bankovním převodem ve prospěch účtu č. 123-935640257/0100; pro platbu, prosím, použijte variabilní symbol 5555 a do zprávy pro příjemce napište příjmení a jméno dítěte - přihlášeného účastníka kurzu
→ 
v hotovosti do pokladny v kanceláři školy - v pracovních dnech od 7:00 do 15:00 hodin

Studijní a testové materiály: → jsou zahrnuty v ceně kurzu
Přihláška: → přihlásit se můžete prostřednictvím elektronické přihlášky zde; o registraci podané přihlášky Vás po jejím zpracování budeme informovat potvrzením na e-mailovou adresu uvedenou v přihlášce.
Uzávěrka přihlášek: → 05.01.2024
Maximální počet účastníků: → skupiny o počtu max. 25 účastníků (v případě vyššího počtu zájemců budou v daném kurzu otevřeny dvě skupiny

S případnými dotazy týkajícími se přípravných kurzů nebo přijímacího řízení obecně se můžete obracet na ředitele školy (syrovatko@glouny.cz; tel. 415 653 565 nebo 777 904 121).

22. 11. 2022
PŘÍPRAVNÉ KURZY PRO UCHAZEČE O ČTYŘLETÉ STUDIUM (ŽÁKY 9. ROČNÍKU ZŠ)

Pro uchazeče o čtyřleté studium gymnázia (žáky 9. ročníku základních škol) je připraveno 7 dvouhodinových lekcí z matematiky a z českého jazyka a literatury; přihlásit je možné buď na oba kurzy, anebo pouze na jeden vybraný předmět. Kurzy budou probíhat vždy v odpoledních hodinách (nejdříve od 16:15 hod.). 

Zahájení kurzů: → v týdnu od 12. února 2024
Kurzovné: → jeden předmět:   650,- Kč
→ oba předměty: 1.000,- Kč
Platba: → nejpozději do zahájení kurzů, tj. do 12.02.2024
Způsob zaplacení:  → bezhotovostním bankovním převodem ve prospěch účtu č. 123-935640257/0100; pro platbu, prosím, použijte variabilní symbol 9999 a do zprávy pro příjemce napište příjmení a jméno dítěte - přihlášeného účastníka kurzu
→ v hotovosti do pokladny v kanceláři školy - v pracovních dnech od 7:00 do 15:00 hodin

Studijní a testové materiály: → jsou zahrnuty v ceně kurzu
Přihláška: → přihlásit se můžete prostřednictvím elektronické přihlášky zde; o registraci podané přihlášky Vás po jejím zpracování budeme informovat potvrzením na e-mailovou adresu uvedenou v přihlášce.
Uzávěrka přihlášek: 09.02.2024
Maximální počet účastníků: → skupiny o počtu max. 25 účastníků (v případě vyššího počtu zájemců budou v daném kurzu otevřeny dvě skupiny

S případnými dotazy týkajícími se přípravných kurzů nebo přijímacího řízení obecně se můžete obracet na ředitele školy (syrovatko@glouny.cz; tel. 415 653 565 nebo 777 904 121).

zavřít
Probíhá přenos dat...