Petra Jelínková
Krajské kolo
1. místo
Krajská Odysea - chemie
David Phan
Krajské kolo
1. místo
Krajská Odysea - chemie
Družstvo dívek
Krajské finále
1. místo
Středoškolský atletický pohár
Družstvo chlapců
Krajské finále
5. místo
Středoškolský atletický pohár
Družstvo dívek
Krajské finále
1. místo
Přespolní běh
Družstvo chlapců
Krajské finále
5. místo
Přespolní běh
Družstvo dívek
Okresní kolo
1. místo
Středoškolský atletický pohár
Družstvo chlapců
Okresní kolo
1. místo
Středoškolský atletický pohár
Jakub Hadač, Michael Křivan, Jan Valenta
Celostátní kolo
3. místo
EUROREBUS
Petr Volek, Linda Krylová, Tomáš Hořejší
Okresní kolo
1. místo
Fyzikální olympiáda kat. G - Archimediáda


Zobraz celou galerii úspěchů...

 

24. 4. 2019
Třída 4. A4

Zkušební maturitní komise

Předseda:      Mgr. Štěpán Pešička (Gymnázium T. G. Masaryka, Litvínov)
Místopředseda:      PhDr. Martina Krahulíková
Třídní učitel:    Mgr. Jiří Studnička
Termín ÚČ MZ:    20. 05. - 24. 05. 2019
Zkušební místnost:    učebna č. 32
Předmět

  Zkoušející

   Přísedící
Český jazyk a literatura (sp.)   Mgr. Marie Turňová    PhDr. Martina Krahulíková
Anglický jazyk (sp.)   Mgr. Alice Studenovská    Mgr. Natalie Bartonová
Anglický jazyk (sp.)   Mgr. Natalie Bartonová    Mgr. Alice Studenovská
Německý jazyk (sp.)   PhDr. Irena Slavíková    Mgr. Hana Vorlová
Anglický jazyk (pr.)   Mgr. Alice Studenovská    Mgr. Natalie Bartonová
Anglický jazyk (pr.)   Mgr. Natalie Bartonová    Mgr. Alice Studenovská
Německý jazyk (pr.)   PhDr. Irena Slavíková    Mgr. Hana Vorlová
Německý jazyk (pr.)   Mgr. Hana Vorlová    PhDr. Irena Slavíková
Francouzský jazyk (pr.)   PhDr. Martina Krahulíková    Mgr. Lucie Canini
Dějepis (pr.)   Mgr. Jaroslav Řeřicha    Mgr. Daniel Syrovátko
Základy společenských věd (pr.)   Mgr. Vilém Vojtěch    Mgr. Martina Zabloudilová
Zeměpis (pr.)   Mgr. Alois Studenovský    Mgr. Ivana Vernerová
Chemie (pr.)   Ing. Hana Csonková    Mgr. Lucie Rychtrová
Biologie (pr.)   Mgr. Lucie Rychtrová    Mgr. Marcela Krupková
Informatika (pr.)   Mgr. Jiří Studnička    Mgr. Drahomír Zrůst
Deskriptivní geometrie (pr.)   Mgr. Vlastimil Zlatohlávek    Mgr. Jiří Studnička

 

Časový harmonogram ústní části maturitní zkoušky

Časový harmonogram ústních zkoušek je rozepsán v přiloženém souboru: Casova_osa_4.A

 

24. 4. 2019
Třída 8. A8

Zkušební maturitní komise

Předseda:      Mgr. Gabriela Fričová (Gymnázium Bílina)
Místopředseda:      Mgr. Lucie Rychtrová
Třídní učitelka:    Mgr. Marcela Krupková
Termín ÚČ MZ:    20. 05. - 23. 05. 2019
Zkušební místnost:    učebna č. 28
Předmět

  Zkoušející

   Přísedící
Český jazyk a literatura (sp.)   Mgr. Marie Turňová    PhDr. Irena Slavíková
Anglický jazyk (sp.)   Mgr. Alice Studenovská    Mgr.Renáta Sejvalová Gänselová
Anglický jazyk (sp.)   Mgr. Renáta Sejvalová Gänselová
   Mgr. Alice Studenovská
Německý jazyk (sp.)   PhDr. Irena Slavíková    Mgr. Hana Vorlová
Anglický jazyk (pr.)   Mgr. Alice Studenovská    Mgr. Renáta Sejvalová Gänselová
Anglický jazyk (pr.)   Mgr. Renáta Sejvalová Gänselová
   Mgr. Alice Studenovská
Německý jazyk (pr.)   PhDr. Irena Slavíková    Mgr. Hana Vorlová
Francouzský jazyk (pr.)   PhDr. Martina Krahulíková    Mgr. Lucie Canini
Dějepis (pr.)   Mgr. Jaroslav Řeřicha
   Mgr. Daniel Syrovátko
Základy společenských věd (pr.)   Mgr. Vilém Vojtěch    Mgr. Martina Zabloudilová
Zeměpis (pr.)   Mgr. Ivana Vernerová
   Mgr. Alois Studenovský
Chemie (pr.)   Ing. Hana Csonková    Mgr. Marela Krupková
Biologie (pr.)   Mgr. Marcela Krupková
   Mgr.Lucie Rychtrová

 

Časový harmonogram ústní části maturitní zkoušky

Časový harmonogram ústních zkoušek je rozepsán v přiloženém souboru: Casova_osa_8.A8

zavřít
Probíhá přenos dat...