Petra Jelínková
Krajské kolo
1. místo
Krajská Odysea - chemie
David Phan
Krajské kolo
1. místo
Krajská Odysea - chemie
Družstvo dívek
Krajské finále
1. místo
Středoškolský atletický pohár
Družstvo chlapců
Krajské finále
5. místo
Středoškolský atletický pohár
Družstvo dívek
Krajské finále
1. místo
Přespolní běh
Družstvo chlapců
Krajské finále
5. místo
Přespolní běh
Družstvo dívek
Okresní kolo
1. místo
Středoškolský atletický pohár
Družstvo chlapců
Okresní kolo
1. místo
Středoškolský atletický pohár
Jakub Hadač, Michael Křivan, Jan Valenta
Celostátní kolo
3. místo
EUROREBUS
Petr Volek, Linda Krylová, Tomáš Hořejší
Okresní kolo
1. místo
Fyzikální olympiáda kat. G - Archimediáda


Zobraz celou galerii úspěchů...

Školní rok > Maturity > Maturita ve školním roce 2018/2019 > Podzimní termín maturitní zkoušky

Termín ústní části maturitní zkoušky - podzim 2019

Ústní část maturitní zkoušky v pozimním termínu 2019 se ustkuteční ve čtvrtek 12. 09. 2019 od 8:00 hodin.

Zkušební maturitní komise

Předseda:      Mgr. Gabriela Fričová (Gymnázium Bílina)
Místopředseda:      Mgr. Lucie Rychtrová
Třídní učitel/ka:    Mgr. Marcela Krupková Mgr. Daniel Syrovátko
Termín ÚČ MZ:    12. 09. 2019
Zkušební místnost:    učebna č. 32
Předmět

  Zkoušející

   Přísedící
Český jazyk a literatura (sp.)   Mgr. Marie Turňová    PhDr. Irena Slavíková
Anglický jazyk (sp.)   Mgr. Renáta Sejvalová Gänselová    Mgr. Alice Studenovská
Základy společenských věd (pr.)   Mgr. Vilém Vojtěch    Mgr. Martina Zabloudilová
Biologie   Mgr. Marcela Krupková Mgr. Lucie Rychtrová    Mgr. Ludmila Pospíšilová
Zeměpis (pr.)   Mgr. Ivana Vernerová    Mgr. Alois Studenovský
Deskriptivní geometrie (pr.)   Mgr. Vlastimil Zlatohlávek    Mgr. Jiří Studnička

Změna 11. 09. 2019

Změny v osobě třídního učitele (pro potřeby MZ), zkoušející a přísedící při MZ z biologie byly provedeny z důvodu pracovní neschopnosti Mgr. Marcely Krupkové.

 

 

Časový harmonogram ústní části maturitní zkoušky

Žák/yně Předmět Příprava Zkoušení
Tvrdík Milan základy společenských věd 8:00 8:15 8:15 8:30
Pastyříková Kateřina základy společenských věd 8:15 8:30 8:30 8:45
Petrlíková Kateřina biologie 8:30 8:45 8:45 9:00
Tvrdík Milan zeměpis 8:45 9:00 9:00 9:15
Tvrdík Milan český jazyk a literatura 9:30 9:50 9:50 10:10
Tvrdík Milan anglický jazyk 10:25 10:45 10:45 11:05
zavřít
Probíhá přenos dat...