Ondřej Kopecký
Místní soutěž
1. místo
Znáš své město a okolí? (kat. 8. r.)
Martin Borl
Místní soutěž
2. místo
Znáš své město a okolí? (kat. 8. r.)
Viktorie Šilhartová
Celostátní kolo
4. místo
Soutěž ve francouzském jazyce (kategorie ZŠ/VG II)
Štěpán Kraus
Krajské kolo
1. místo
Středoškolská odborná činnost
Jakub Hadač
Krajské kolo
1. místo
Středoškolská odborná činnost
Matěj Olič
Krajské kolo
2. místo
Soutěž v programování
Viktorie Šilhartová
Krajské kolo
1. místo
Soutěž ve francouzském jazyce (kategorie ZŠ/VG II)
Václav Havrlant
Okresní kolo
1. - 3. místo
Matematická olympiáda, kategorie Z7
Ella Krylová
Okresní kolo
1. - 3. místo
Matematická olympiáda, kategorie Z7
Lucie Schejbalová
Okresní kolo
2. místo
Biologická olympiáda (kategorie C)


Zobraz celou galerii úspěchů...

Další informace > Galerie úspěchů > Galerie úspěchů - diplomy

 Galerie úspěchů
Diplomy

Gratulujeme našim studentům k jejich úspěchům a děkujeme za vzornou reprezentaci gymnázia!

 


Jakub Hadač

kategorie - 7. třída (sekunda)
1. místo

Pythagoriáda

Josef Kerner

kategorie - 7. třída (sekunda)
2. místo

Pythagoriáda

Anežka Smíšková

kategorie - 7. třída (sekunda)
3. místo

Pythagoriáda

Matěj Olič

kategorie - 7. třída (sekunda)
3. místo

Pythagoriáda

Filip Vacek

kategorie - 6. třída (prima)
1. místo

Pythagoriáda

Jaroslav David Antoš

kategorie - 6. třída (prima)
2. místo

Pythagoriáda

Michal Roubal

kategorie - 6. třída (prima)
2. místo

Pythagoriáda

Družstvo chlapců

kat. IV - starší chlapci
3. místo - okresní kolo

Pohár rozhlasu

Tereza Vernerová

kategorie III.A
4. místo - celostátní kolo

Konverzační soutěž v německém jazyce

Michal Roubal

nominační kolo
3. - 6. místo

Matematická soutěž Adama Riese postup do mezinárodního kola soutěže

Filip Vacek

nominační kolo
4. - 10. místo nominační kolo

Matematická soutěž Adama Riese postup do mezinárodního kola soutěže

Lucie Nováková

kategorie A2
2. místo - krajské kolo

Konverzační soutěž ve francouzském jazyce

Jan Budinský

kategorie B1
2. místo - krajské kolo

Konverzační soutěž ve francouzském jazyce

Zuzana Švarcová

kategorie B2
3. místo - krajské kolo

Konverzační soutěž ve francouzském jazyce

Tereza Vernerová

kategorie III.A
1. místo - krajské kolo

Konverzační soutěž v německém jazyce postup do celostátního kola

Stránky výpisu:

123
zavřít
Probíhá přenos dat...