Házená - chlapci V.
Krajské finále
1. místo
Sportovní liga středních škol v házené
Přebor škol šachu, vyšší gymnázium
Okresní kolo
1. místo
Přebor škol v šachu
Přebor škol šachu, nižší gymnázium
Okresní kolo
2. místo
Přebor škol v šachu
Florbal - dívky IV
Okresní přebor
1. místo
Přebor ve florbalu
Přespolní běh - dívky V.
Krajské kolo
2. místo
Přespolní běh 2018
Přespolní běh - dívky V.
Okresní kolo
1. místo
Přespolní běh 2018
Přespolní běh - chlapci V.
Okresní kolo
1. místo
Přespolní běh 2018
Přespolní běh - chlapci IV.
Okresní kolo
3. místo
Přespolní běh 2018
Přespolní běh - chlapci III.
Okresní kolo
3. místo
Přespolní běh 2018
37. ročník SAP - dívky
Krajské kolo
2. místo
Středoškolský atletický pohár


Zobraz celou galerii úspěchů...

Další informace > Galerie úspěchů > Galerie úspěchů - diplomy

 Galerie úspěchů
Diplomy

Gratulujeme našim studentům k jejich úspěchům a děkujeme za vzornou reprezentaci gymnázia!

 


Andrea Heřtová

kategorie C
2. místo - okresní kolo

Biologická olympiáda

Eliška Drbohlavová

kategorie SŠ
1. místo - krajské kolo

Prezentiáda 2016

Denisa Körberová

kategorie SŠ
1. místo - krajské kolo

Prezentiáda 2016

Anastasiya Iakubenko

kategorie SŠ
3. místo - krajské kolo

Prezentiáda 2016

Veronika Mikešová

kategorie SŠ
3. místo - krajské kolo

Prezentiáda 2016

Miloš Novák Filip Ježek Adam Račko

kategorie chlapci SŠ soutěž družstev
2. místo - krajské kolo

Gymnastika

Miloš Novák

kategorie chlapci SŠ soutěž jednotlivců
3. místo - krajské kolo

Gymnastika

Tereza Vernerová

kategorie III.A
2. místo - krajské kolo

Soutěž v německém jazyce

Jan Pekárek

kategorie SENIOR
1. místo - krajské kolo

Bobřík informatiky

Viktorie Kádnerová

kategorie I.B
2. místo - okresní kolo

Soutěž v anglickém jazyce

David Marek

kategorie II.B
1. místo - okresní kolo

Soutěž v anglickém jazyce

Jan Mrázek

kategorie II.B
3. místo - okresní kolo

Soutěž v anglickém jazyce

Sarah Abdeslamová

kategorie III.A
2. místo

Soutěž v anglickém jazyce

Jakub Hadač

kategorie A
1. místo - okresní kolo

Zeměpisná olympiáda

Jan Valenta

kategorie A
3. místo - okresní kolo

Zeměpisná olympiáda

Stránky výpisu:

123
zavřít
Probíhá přenos dat...