Na této stránce naleznete umístění našich studentů v okresních, regionálních i celostátních kolech.
Nejaktuálnější informace o zeměpisné olympiádě naleznete na stránkách Geografické sekce Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy v Praze, která ve spolupráci s Ústřední komisí Zeměpisné olympiády a Českou geografickou společností organizuje soutěž od roku 2013:
ZEMĚPISNÁ OLYMPIÁDA od 2013
Organizátorem ZO 2008 - 2012 byla Katedra geografie ZČU Plzeň
ZEMĚPISNÁ OLYMPIÁDA od 2008 do 2012
zde si můžete stáhnout ohlášení ZO 2015 ve formátu *.pdf (velikost souboru: 253kB)
Zde si můžete stáhnout výsledky našich studentů (a také žebříček TOP 42 nejlepších účastníků ZO - studenti, kteří se alespoň jednou probojovali do krajského kola!) ve formátu *.xls (velikost souboru: 99kB)
Zde se můžete podívat na kompletní výsledky školních kol 2002-2016 ŠKOLNÍ KOLA ve formátu *.xls (velikost souboru: 466 kB)
Zde se můžete podívat na kompletní výsledky okresního kola zo 2012 - OKRESNÍ KOLO 2012 (velikost souboru: 29 kB)
Zde se můžete podívat na kompletní výsledky okresního kola zo 2011 - OKRESNÍ KOLO 2011 (velikost souboru: 29 kB)
Zde se můžete podívat na kompletní výsledky okresního kola zo 2010 - OKRESNÍ KOLO 2010 (velikost souboru: 29 kB)
Zde se můžete podívat na kompletní výsledky celostátního kola zo 2009 - CELOSTÁTNÍ KOLO 2009 (velikost souboru: 47 kB)
Zde se můžete podívat na kompletní výsledky krajského kola zo 2009 - KRAJSKÉ KOLO 2009 (velikost souboru: 164 kB)
Zde se můžete podívat na kompletní výsledky okresního kola zo 2009 - OKRESNÍ KOLO 2009 (velikost souboru: 29 kB)
Zde se můžete podívat na kompletní výsledky celostátního kola zo 2008 - CELOSTÁTNÍ KOLO 2008 (velikost souboru: 147 kB)
Zde se můžete podívat na kompletní výsledky krajského kola zo 2008 - KRAJSKÉ KOLO 2008 (velikost souboru: 108 kB)
Zde se můžete podívat na kompletní výsledky okresního kola zo 2008 - OKRESNÍ KOLO 2008 (velikost souboru: 29 kB)
Zde se můžete podívat na kompletní výsledky okresního kola zo 2007 - OKRESNÍ KOLO 2007 (velikost souboru: 37 kB)
Zde jsou oficiální krajské výsledky ZO 2006 ve formátu *.pdf KRAJSKÉ KOLO 2006 (velikost souboru: 49kB)
Školní kola se konají v lednu, okresní kola v únoru (út 21.2.2017 Žatec) , krajská v březnu (st 22.3.2017 Ústí nad Labem) a republiková v dubnu (nyní jen pro kategorie C a D).
kategorie | školní kolo - postup | okresní kolo | krajské kolo | republikové kolo |
A (6.r) | 1.Jakub Hadač (1A/8) | 1.Jakub Hadač (1A/8) | 1.Jakub Hadač (1A/8) |   |
---|---|---|---|---|
2.Jan Valenta (1A/8) | 3.Jan Valenta (1A/8) |   |   | |
B (7.r) | 1.Dominik Kocek (2A/8) | 3.Dominik Kocek (2A/8) | 10.Dominik Kocek (2A/8) |   |
  |   |   |   | |
C (8.,9.r) | 1.Jiří Maurer (4A/8) | 1.Jiří Maurer (4A/8) | 7.Jiří Maurer (4A/8) |   |
2.David Marek (4A/8) | 4.David Marek (4A/8) |   |   | |
D (SŠ) | 1.Lucie Mihalčíková (7A/8) | 1.Lucie Mihalčíková (7A/8) | 12.Lucie Mihalčíková (7A/8) |   |
2.Jan Kudrna (8A/8) | N.Jan Kudrna (7A/8) |   |   | |
3.Jiří Čížek (6A/8) | 2.Jiří Čížek (6A/8) | 5.Jiří Čížek (6A/8) |   | |
4.Jan Jakub Verner (2A/4) | 8.Jan Jakub Verner (2A/4) |   |   | |
5.Ladislav Nový (3A/4) | N.Ladislav Nový (3A/4) |   |   | |
6.Stanislav Frasynyuk (6A/8) | 7.Stanislav Frasynyuk (6A/8) |   |   |
kategorie | školní kolo - postup | okresní kolo | krajské kolo | republikové kolo |
A (6.r) | 1.Matyáš Daďuk (1A/8) | 1.Matyáš Daďuk (1A/8) | 13.Matyáš Daďuk (1A/8) |   |
---|---|---|---|---|
2.Eliška Stránská (1A/8) | 3.Eliška Stránská (1A/8) |   |   | |
B (7.r) | 1.Samuel Salač (2A/8) | 3.Samuel Salač (2A/8) |   |   |
2.Sam Starý (2A/8) | 12.Sam Starý (2A/8) |   |   | |
C (8.,9.r) | 1.Jiří Maurer (3A/8) | 2.Jiří Maurer (3A/8) | 12.Jiří Maurer (3A/8) |   |
2.Pavel Vích (4A/8) | N.Pavel Vích (4A/8) |   |   | |
D (SŠ) | 1.Jan Slavík (7A/8) | 6.Jan Slavík (7A/8) |   |   |
2.Jan Kudrna (7A/8) | 1.Jan Kudrna (7A/8) | 8.Jan Kudrna (7A/8) |   | |
3.Miloš David(4A/4) | N.Miloš David(4A/4) |   |   | |
4.Lucie Mihalčíková (6A/8) | 3.Lucie Mihalčíková (6A/8) |   |   | |
5.Ladislav Bušák (6A/8) | 2.Ladislav Bušák (6A/8) | 5.Ladislav Bušák (6A/8) |   | |
6.Jiří Čížek (5A/8) | 11.Jiří Čížek (5A/8) |   |   | |
7.Matěj Svoboda (4A/4) | 13.Matěj Svoboda (4A/4) |   |   |
kategorie | školní kolo - postup | okresní kolo | krajské kolo | republikové kolo |
A (6.r) | 1.Samuel Salač (1A/8) | N.Samuel Salač (1A/8) |   |   |
---|---|---|---|---|
2.Tomáš Jánský (1A/8) | 7.Tomáš Jánský (1A/8) |   |   | |
3.Marek Jirman (1A/8) | 2.Marek Jirman (1A/8) | 10.Marek Jirman (1A/8) |   | |
B (7.r) | 1.Jiří Maurer (2A/8) | 2.Jiří Maurer (2A/8) | 7.Jiří Maurer (2A/8) |   |
2.Andrea Heřtová (2A/8) | 6.Andrea Heřtová (2A/8) |   |   | |
C (8.,9.r) | 1.Jiří Čížek (4A/8) | 1.Jiří Čížek (4A/8) | 4.Jiří Čížek (4A/8) |   |
2.Stanislav Frasynyuk (4A/8) | 2.Stanislav Frasynyuk (4A/8) | 9.Stanislav Frasynyuk (4A/8) |   | |
D (SŠ) | 1.Jan Kudrna (6A/8) | 6.Jan Kudrna (6A/8) |   |   |
2.Jan Slavík (6A/8) | 2.Jan Slavík (6A/8) | 9.Jan Slavík (6A/8) |   | |
3.Lucie Mihalčíková (5A/8) | 9.Lucie Mihalčíková (5A/8) |   |   | |
4.Miloš David(3A/4) | 1.Miloš David(3A/4) | 12.Miloš David(3A/4) |   | |
5.Matěj Svoboda (3A/4) | 3.Matěj Svoboda (3A/4) |   |   | |
6.Ladislav Bušák (5A/8) | 5.Ladislav Bušák (5A/8) |   |   |
kategorie | školní kolo - postup | okresní kolo | krajské kolo | republikové kolo |
A (6.r) | 1.Jiří Maurer (1A/8) | 3.Jiří Maurer (1A/8) |   |   |
---|---|---|---|---|
2.Jan Mrázek (1A/8) | 4.Jan Mrázek (1A/8) |   |   | |
B (7.r) | 1.Kristýna Mašanská (2A/8) | 4.Kristýna Mašanská (2A/8) |   |   |
2.Matěj Cita (2A/8) | 7.Stanislav Frasynyuk (2A/8) |   |   | |
C (8.,9.r) | 1.Lucie Mihalčíková (4A/8) | 1.Lucie Mihalčíková (4A/8) | 9.Lucie Mihalčíková (4A/8) |   |
2.Jiří Čížek (3A/8) | 3.Jiří Čížek (3A/8) |   |   | |
D (SŠ) | 1.Tereza Sedláčková (7A/8) | 4.Tereza Sedláčková (7A/8) |   |   |
2.Jan Kudrna (5A/8) | 2.Jan Kudrna (5A/8) | 14.Jan Kudrna (5A/8) |   | |
3.Miloš David (2A/4) | 1.Miloš David (2A/4) | 4.Miloš David (2A/4) |   | |
4.Matěj Svoboda (2A/4) | 3.Matěj Svoboda (2A/4) |   |   | |
5.Filip Hlubík (8A/8) | 8.Filip Hlubík (8A/8) |   |   | |
6.Lucie Chocholová (4A/4) | 5.Lucie Chocholová(4A/4) |   |   |
kategorie | školní kolo - postup | okresní kolo | krajské kolo | republikové kolo |
A (6.r) | 1.Kristýna Mašanská (1A/8) | 3.Kristýna Mašanská (1A/8) |   |   |
---|---|---|---|---|
2.Jana Sušická (1A/8) | 1.Jana Sušická (1A/8) | 10.Jana Sušická (1A/8) |   | |
B (7.r) | 1.Jiří Čížek (2A/8) | 3.Jiří Čížek (2A/8) |   |   |
2.Stanislav Frasynyuk (2A/8) | 2.Stanislav Frasynyuk (2A/8) | 1.Stanislav Frasynyuk (2A/8) | 13.Stanislav Frasynyuk (2A/8) | |
C (8.,9.r) | 1.Jan Kudrna (4A/8) | 3.Jan Kudrna (4A/8) |   |   |
2.Jan Slavík (4A/8) | 1.Jan Slavík (4A/8) | 9.Jan Slavík (4A/8) |   | |
D (SŠ) | 1.Sedláčková Tereza (6A/8) | 1.Sedláčková Tereza (6A/8) | 4.Sedláčková Tereza (6A/8) |   |
2.Rajchlová Denisa (2A/4) | 2.Rajchlová Denisa (2A/4) | 11.Rajchlová Denisa (2A/4) |   | |
3.David Miloš (1A/4) | 3.David Miloš (1A/48) |   |   | |
4.Svoboda Matěj (1A/4) | 9.-10.Svoboda Matěj (1A/4) |   |   | |
5.Vlček Jakub (4A/4) | neúčast |   |   | |
6.Hůrka Milan (3A/4) | 5.Hůrka Milan (3A/4) |   |   |
kategorie | školní kolo - postup | okresní kolo | krajské kolo | republikové kolo |
A (6.r) | 1.Jiří Čížek (1A/8) | 5.Jiří Čížek (1A/8) |   |   |
---|---|---|---|---|
2.Stanislav Frasynyuk (1A/8) | 2.Stanislav Frasynyuk (1A/8) | neúčast |   | |
B (7.r) | 1.Ladislav Bušák (2A/8) | 1.Ladislav Bušák (2A/8) | 4.Ladislav Bušák (2A/8) |   |
2.Eva Bendová (2A/8) | 3.Eva Bendová (2A/8) |   |   | |
C (8.,9.r) | 1.Jan Slavík (3A/8) | 1.Jan Slavík (3A/8) | 5.Jan Slavík (3A/8) |   |
2.Daniela Lešáková (4A/8) | neúčast |   |   | |
D (SŠ) | 1.Chlouba Vladimír (8A/8) | neúčast - zahraničí |   |   |
2.Rajchlová Denisa (2A/4) | 2.Rajchlová Denisa (2A/4) | 11.Rajchlová Denisa (2A/4) |   | |
3.Verner David (8A/8) | 3.Verner David (8A/8) |   |   | |
4.Sedláčková Tereza (5A/8) | 1.Sedláčková Tereza (5A/8) | 2.Sedláčková Tereza (5A/8) | 13.Sedláčková Tereza (5A/8) | |
5.Sihlovcová Michaela (2A/4) | 6.Sihlovcová Michaela (2A/4) |   |   | |
6.Vlčková Michaela (7A/8) | 4.Vlčková Michaela (7A/8) |   |   | |
7.Boštička Milan (2A/4) | 8.Boštička Milan (2A/4) |   |   |
kategorie | školní kolo - postup | okresní kolo | krajské kolo | republikové kolo |
A (6.r) | 1.Ladislav Bušák (1A/8) | 3.Ladislav Bušák (1A/8) |   |   |
---|---|---|---|---|
2.Lucie Mihalčíková (1A/8) | 6.Lucie Mihalčíková (1A/8) |   |   | |
B (7.r) | 1.Vladimíra Kaplanová (2A/8) | 4.Vladimíra Kaplanová (2A/8) |   |   |
2.Anežka Nováčková (2A/8) | 1.Anežka Nováčková (2A/8) | 10.Anežka Nováčková (2A/8) |   | |
C (8.,9.r) | 1.Tereza Sedláčková (4A/8) | 1.Tereza Sedláčková (4A/8) | 1.Tereza Sedláčková (4A/8) | Tereza Sedláčková (4A/8) |
2.Alena Rossová (4A/8) | 2.Alena Rossová (4A/8) | 12.Alena Rossová (4A/8) |   | |
D (SŠ) | 1.Chlouba Vladimír (7A/8) | 1.Chlouba Vladimír (7A/8) | 5.Chlouba Vladimír (7A/8) |   |
2.Verner David (7A/8) | 3.Verner David (7A/8) |   |   | |
3.Rajchlová Denisa (1A/4) | neúčast-LVK |   |   | |
4.Sedláček Jakub (4A/4) | 1.Sedláček Jakub (4A/4) | 3.Sedláček Jakub (4A/4) |   | |
5.Mulák Jiří (4A/4) | 4.Mulák Jiří (4A/4) |   |   | |
6.Sihlovcová Michaela (1A/4) | neúčast-LVK |   |   | |
7.Boček Jan (8A/8) | 8.Boček Jan (8A/8) |   |   | |
9.Suková Lucie (6A/8) | 9.Suková Lucie (6A/8) |   |   |
kategorie | školní kolo - postup | okresní kolo | krajské kolo | republikové kolo |
A (6.r) | 1.Vladimíra Kaplanová (1A/8) | 4.Vladimíra Kaplanová (1A/8) |   |   |
---|---|---|---|---|
2.Anežka Nováčková (1A/8) | 1.Anežka Nováčková (1A/8) | 4.Anežka Nováčková (1A/8) |   | |
B (7.r) | 1.Tereza Höferová (2A/8) | 1.Tereza Höferová (2A/8) | 1.Tereza Höferová (2A/8) | 14.Tereza Höferová (2A/8) |
2.Daniela Lešáková (2A/8) | 2.Daniela Lešáková (2A/8) | 4.Daniela Lešáková (2A/8) |   | |
C (8.,9.r) | 1.Tereza Sedláčková (3A/8) | 1.Tereza Sedláčková (3A/8) | 4.Tereza Sedláčková (3A/8) |   |
1.Vincík David (4A/8) | 3.Vincík David (4A/8) |   |   | |
D (SŠ) | 1.Sedláček Jakub (3A/4) | 2.Sedláček Jakub (3A/4) | 3.Sedláček Jakub (3A/4) |   |
2.Peterková Tereza (8A/8) | 1.Peterková Tereza (8A/8) | 8.Peterková Tereza (8A/8) |   | |
3.Verner David (6A/8) | 5.Verner David (6A/8) |   |   | |
4.Mulák Jiří (3A/4) | 3.Mulák Jiří (3A/4) |   |   | |
5.Jirkovská Markéta (7A/8) | 8.Jirkovská Markéta (7A/8) |   |   | |
6.Lunterová Klára (7A/8) | 10.Lunterová Klára (7A/8) |   |   |
kategorie | školní kolo - postup | okresní kolo | krajské kolo | republikové kolo |
A ( 6.r ) | 1.Barbora Bušáková (1A/8) | neúčast |   |   |
---|---|---|---|---|
2.Jan Kučera (1A/8) | 1.-2.Jan Kučera (1A/8) | 2.Jan Kučera (1A/8) |   | |
3.Daniela Lešáková (1A/8) | 1.-2.Daniela Lešáková (1A/8) | 8.Daniela Lešáková (1A/8) |   | |
B ( 7.r ) | 1.Tereza Sedláčková (2A/8) | 1.Tereza Sedláčková (2A/8) | 1.Tereza Sedláčková (2A/8) | 7.Tereza Sedláčková (2A/8) |
2.Alena Rossová (2A/8) | 2.Alena Rossová (2A/8) | neúčast-nemoc |   | |
C ( 8.,9.r ) | 1.Vincík David (3A/8) | 3.Vincík David (3A/8) |   |   |
2.Vlčková Michaela (4A/8) | 2.Vlčková Michaela (4A/8) | 8.Vlčková Michaela (4A/8) |   | |
D ( SŠ ) | 1.Chlouba Vladimír (5A/8) | 3.Chlouba Vladimír (5A/8) |   |   |
2.Urban Jiří (8A/8) | 2.Urban Jiří (8A/8) | 7.Urban Jiří (8A/8) |   | |
3.Šubrt Ondřej (8A/8) | 5.Šubrt Ondřej (8A/8) |   |   | |
4.Cimpová Jitka(8A/8) | 7.Cimpová Jitka(8A/8) |   |   | |
5.Sedláček Jakub (2A/4) | 6.Sedláček Jakub (2A/4) |   |   | |
6.Höferová Marcela (7A/8) | neúčast |   |   | |
7.Verner David (5A/8) | 9.Verner David (5A/8) |   |   |
kategorie | školní kolo - postup | okresní kolo | krajské kolo | republikové kolo |
A ( 6.r ) | 1.Tereza Sedláčková (1A/8) | 1.-2.Tereza Sedláčková (1A/8) | 4.Tereza Sedláčková (1A/8) |   |
---|---|---|---|---|
2.Alena Rossová (1A/8) | 7.-9.Alena Rossová (1A/8) |   |   | |
B ( 7.r ) | 1.David Vincík (2A/8) | 2.David Vincík (2A/8) | 3.David Vincík (2A/8) |   |
2.Barbora Suchanová (2A/8) | 3.-4.Barbora Suchanová (2A/8) |   |   | |
C ( 8.,9.r ) | 1.Chlouba Vladimír (4A/8) | 2.Chlouba Vladimír (4A/8) | 3.Chlouba Vladimír (4A/8) |   |
2.Verner David (4A/8) | 1.Verner David (4A/8) | 5.Verner David (4A/8) |   | |
D ( SŠ ) | 1.Klesal Johan (4A/4) | 2.Klesal Johan (4A/4) | 7.Klesal Johan (4A/4) |   |
2.Ungerová Aneta (8A/8) | 4.-6.Ungerová Aneta (8A/8) |   |   | |
3.Urban Jiří (7A/8) | 1.Urban Jiří (7A/8) | 6.Urban Jiří (7A/8) |   | |
4.Bušek Kamil (3A/4) | 4.-6.Bušek Kamil (3A/4) |   |   | |
5.Peterková Tereza (6A/8) | 9.Peterková Tereza (6A/8) |   |   | |
6.Šubrt Ondřej (7A/8) | 7.Šubrt Ondřej (7A/8) |   |   |
kategorie | školní kolo - postup | okresní kolo | krajské kolo | republikové kolo |
A ( 6.r ) | 1.Lešáková Anežka ( 1A/8 ) | 10.-11.Lešáková Anežka ( 1A/8 ) |   |   |
---|---|---|---|---|
2.Mračková Tereza ( 1A/8 ) | 14.Mračková Tereza ( 1A/8 ) |   |   | |
B ( 7.r ) | 1.Cimerová Monika ( 2A/8 ) | 9.Cimerová Monika ( 2A/8 ) |   |   |
2. Vlčková Michaela ( 2A/8 ) | 3. Vlčková Michaela ( 2A/8 ) |   |   | |
C ( 8.,9.r ) | 1.Chlouba Vladimír (3A/8) | 1.Chlouba Vladimír (3A/8) | 8. Chlouba Vladimír (3A/8) |   |
2.Verner David (3A/8) | 5.Verner David (3A/8) |   |   | |
D ( SŠ ) | 1.Klesal Johan (3A/4) | 5.Klesal Johan (3A/4) |   |   |
2.Zíbrt Daniel (8A/8) | 3.Zíbrt Daniel (8A/8) |   |   | |
3.Ungerová Aneta (7A/8) | 6.-7.Ungerová Aneta (7A/8) |   |   | |
4.Šubrt Ondřej (6A/8) | 6.-7.Šubrt Ondřej (6A/8) |   |   | |
5.Urban Jiří (6A/8) | 2.Urban Jiří (6A/8) | 7. Urban Jiří (6A/8) |   | |
6.Vernerová Martina (7A/8) | 4.Vernerová Martina (7A/8) |   |   |
kategorie | školní kolo - postup | okresní kolo | krajské kolo | republikové kolo |
A ( 6.r ) | 1.Gottfriedová Markéta (1A/8) | 1.Gottfriedová Markéta (1A/8) | 7.Gottfriedová Markéta (1A/8) |   |
---|---|---|---|---|
2.Suková Lucie (1A/8) | 6.Suková Lucie (1A/8) |   |   | |
B ( 7.r ) | 1.Chlouba Vladimír (2A/8) | 4.Chlouba Vladimír (2A/8) |   |   |
2.Verner David (2A/8) | 3.Verner David (2A/8) |   |   | |
C ( 8.,9.r ) | 1.Jirkovská Markéta (3A/8) | 4.Jirkovská Markéta (3A/8) |   |   |
2. Höferová Marcela (4A/8) | 1. Höferová Marcela (4A/8) | 4. Höferová Marcela (4A/8) |   | |
D ( SŠ ) | 1.Karásek Pavel (4A/4) | 5.-6.Karásek Pavel (4A/4) |   |   |
2.Klesal Johan (2A/4) | 3.Klesal Johan (2A/4) |   |   | |
3.Zíbrt Daniel (7A/8) | 1.Zíbrt Daniel (7A/8) | 10.Zíbrt Daniel (7A/8) |   | |
4.Vernerová Martina (6A/8) | 4.Vernerová Martina (6A/8) |   |   | |
5.Ungerová Aneta (6A/8) | 5.-6.Ungerová Aneta (6A/8) |   |   | |
6.Urban Jiří (5A/8) | 2.Urban Jiří (5A/8) | 5.Urban Jiří (5A/8) |   |
kategorie | školní kolo - postup | okresní kolo | krajské kolo | republikové kolo |
A ( 6.r ) | 1.Chlouba Vladimír (1A/8) | 7.Chlouba Vladimír |   |   |
---|---|---|---|---|
2.Verner David (1A/8) | 1.Verner David | 9.Verner David |   | |
B ( 7.r ) | 1.Jirkovská Markéta (2A/8) | 1.Jirkovská Markéta | 9.Jirkovská Markéta |   |
2.Lunterová Klára (2A/8) | 6.-8.Lunterová Klára |   |   | |
C ( 8.,9.r ) | 1.Urban Jiří (4A/8) | neúčast - nemoc |   |   |
2. Höferová Marcela (3A/8) | 2. Höferová Marcela | 10. Höferová Marcela |   | |
3. Cimpová Jitka (4A/8) | 4.-5. Cimpová Jitka |   |   | |
D ( SŠ ) | 1.Čermák Jakub (8A/8) | 4.Čermák Jakub |   |   |
2.Asman Tomáš (4A/4) | 5.Asman Tomáš |   |   | |
3.Janda Pavel (8A/8) | 1.Janda Pavel | 6.-8.Janda Pavel |   | |
4.Karásek Pavel (3A/4) | 6.Karásek Pavel |   |   | |
5.Klesal Johan (1A/4) | 9.Klesal Johan |   |   | |
6.Dvorský Daniil (8A/8) | 3.Dvorský Daniil |   |   |
kategorie | školní kolo - postup | okresní kolo | krajské kolo | republikové kolo |
A ( 6.r ) | 1.Lunterová Klára(1A/8) | 1.Lunterová Klára | 11.Lunterová Klára |   |
---|---|---|---|---|
2.Rážová Eva (1A/8) | 16.-18.Rážová Eva |   |   | |
B ( 7.r ) | 1.Zeman Michal (2A/8) | 3.Zeman Michal |   |   |
2.Höferová Marcela(2A/8) | 1.Höferová Marcela | 9.-10.Höferová Marcela |   | |
C ( 8.,9.r ) | 1.Ungerová Aneta (4A/8) | 4.Ungerová Aneta |   |   |
2. Urban Jiří (3A/8) | 2. Urban Jiří | 2. Urban Jiří |   | |
D ( SŠ ) | 1.Čermák Jakub (7A/8) | 7.Čermák Jakub |   |   |
2.Votruba Pavel (2A/4) | 2.Votruba Pavel | 13.Votruba Pavel |   | |
3.Asman Tomáš (3A/4) | 3.Asman Tomáš |   |   | |
4.Karásek Pavel (2A/4) | 4.Karásek Pavel |   |   | |
5.Kohut Petr (6A/8) | 5.Kohut Petr |   |   |
kategorie | školní kolo - postup | okresní kolo | krajské kolo | republikové kolo |
A ( 6.r ) | 1.Höferová Marcela(1A/8) | 1.Höferová Marcela | 1.Höferová Marcela | 1.-2.Höferová Marcela |
---|---|---|---|---|
2.Vávra Petr (1A/8) | 8.-9.Vávra Petr |   |   | |
B ( 7.r ) | 1.Urban Jiří (2A/8) | 1.Urban Jiří | 5.Urban Jiří |   |
2.Cimpová Jitka (2A/8) | 6.-7.Cimpová Jitka |   |   | |
C ( 8.,9.r ) | 1.Zíbrt Daniel (4A/8) | 1.Zíbrt Daniel | 5.Zíbrt Daniel |   |
2.Ungerová Aneta (3A/8) | 16.Ungerová Aneta |   |   | |
D ( SŠ ) | 1.Čermák Jakub (6A/8) | 4.Čermák Jakub |   |   |
2.Asman Tomáš (2A/4) | 1.Asman Tomáš | 8.Asman Tomáš |   | |
3.Janda Pavel (6A/8) | 3.Janda Pavel |   |   | |
4.Vojtěchovský Radek (6A/8) | neúčast - nemoc |   |   | |
5.Schwarz Jaroslav (6A/8) | 8.Schwarz Jaroslav |   |   |
kategorie | školní kolo - postup | okresní kolo | krajské kolo | republikové kolo |
A ( 6.r ) | 1.Urban Jiří (1A/8) | neúčast - nemoc |   |   |
---|---|---|---|---|
2.Šubrt Ondřej (1A/8) | 3.Šubrt Ondřej |   |   | |
B ( 7.r ) | 1.Vernerová Martina (2A/8) | 1.Vernerová Martina | 1.Vernerová Martina | 8.Vernerová Martina |
C( 8.,9.r ) | 1.Zíbrt Daniel (3A/8) | 4.Zíbrt Daniel |   |   |
D ( SŠ ) | 1.Janda Pavel (5A/8) | 4.Janda Pavel |   |   |
2.Čermák Jakub (5A/8) | 5.Čermák Jakub |   |   | |
3.Hossinger Lukáš (7B/7) | 2.Hossinger Lukáš |   |   | |
4.Vojtěchovský Radek (5A/8) | 1.Vojtěchovský Radek | 5.-6.Vojtěchovský Radek |   | |
5. Dvorský Daniil (5A/8) | 7. Dvorský Daniil |   |   | |
6. Knespl Tomáš (5A/8) | 3. Knespl Tomáš |   |   | |
7.Asman Tomáš (1A/4) | 6.Asman Tomáš |   |   |
kategorie | školní kolo - postup | okresní kolo | krajské kolo | republikové kolo |
A ( 6.r ) | 1.Maurer Zdeněk (1A/8) | 14.-18.Maurer Zdeněk |   |   |
---|---|---|---|---|
2.Imríšková Romana (1A/8) | 6.-7.Imríšková Romana |   |   | |
B ( 7.r ) | 1.Zíbrt Daniel (2A/8) | 3.Zíbrt Daniel |   |   |
2.Fürstová Lucie (2A/8) | 7.Fürstová Lucie |   |   | |
C ( 8.,9.r ) | 1.Vojtěchovský Radek (4A/8) | neúčast - nemoc |   |   |
2.-3.Janda Pavel (4A/8) | 1.Janda Pavel | 3.Janda Pavel |   | |
2.-3.Knespl Tomáš (4A/8) | 2.Knespl Tomáš | 10.Knespl Tomáš |   | |
4.Čermák Jakub (4A/8) | 5.-6.Čermák Jakub |   |   | |
D ( SŠ ) | 1.Martínek Zdeněk (5A/8) | 1.Martínek Zdeněk | neúčast - nemoc |   |
2.Hossinger Lukáš (6B/7) | 2.Hossinger Lukáš | 4.Hossinger Lukáš |   |
kategorie | školní kolo - postup | okresní kolo | krajské kolo | republikové kolo |
A ( 6.r ) | 1.Zíbrt Daniel (1A/8) | 2.Zíbrt Daniel | 5.Zíbrt Daniel |   |
---|---|---|---|---|
2.Svobodová Andrea (1A/8) | 4.-7.Svobodová Andrea |   |   | |
B ( 7.r ) | 1.Svoboda Marek (2A/8) | 9.-10.Svoboda Marek |   |   |
2. Lukášková Radka (2A/8) | 4.-5. Lukášková Radka |   |   |
kategorie | školní kolo - postup | okresní kolo | krajské kolo | republikové kolo |
A ( 6.,7.r ) | 1.Janda Pavel (2A/8) | 1.Janda Pavel | 4.Janda Pavel |   |
---|---|---|---|---|
2.Zloská Marie (2A/8) | 2.Zloská Marie | 10.-11.Zloská Marie |   | |
B ( 8.,9.r ) | 1.Martínek Zdeněk (3A/8) | 3.Martínek Zdeněk | 9.Martínek Zdeněk |   |
kategorie | školní kolo - postup | okresní kolo | krajské kolo | republikové kolo |
A ( 6.,7.r ) | 1.Martínek Zdeněk (2A/8) | neúčast - nemoc |   |   |
---|---|---|---|---|
2.Weiss Jiří (2A/8) | 5.Weiss Jiří |   |   | |
B ( 8.,9.r ) | 1.Hossinger Lukáš (3B/7) | 1.Hossinger Lukáš | neúčast - nemoc |   |
2.Pelc Libor (3B/7) | 9.-11.Pelc Libor |   |   |
© 2004 Alois Studenovský, poslední aktualizace 28. 08. 2016