Tabulka | Cvrček | Klokánek | Benjamín | Kadet | Junior | Student |
Pořadí nejlepších kategorie KLOKÁNEK - okres Louny - KLOKAN 2010 | ||||
---|---|---|---|---|
žáci 4. a 5. tříd základních škol (v tabulce jsou uvedeni pouze první tři za každou zúčastněnou školu) celkem se soutěže v této kategorii zúčastnilo 835 žáků |
||||
© 2010 Milan Rieger | ||||
Pořadí | Jméno | Příjmení | Škola | Celkem bodů |
1. | Jiří | Maier | ZŠ JAK Pražská 101, Louny | 103 |
2. | Jakub | Kandler | ZŠ a MŠ Jižní 2777, Žatec | 95 |
3. - 4. | Soňa | Kernerová | ZŠ Školní 2426, Louny | 90 |
3. - 4. | Světlana | Kubčíková | ZŠ Petra Bezruče 2000, Žatec | 90 |
5. | Stanislav | Frasynyuk | ZŠ Zeměchy | 87 |
6. | Jiří | Franče | ZŠ a MŠ Jižní 2777, Žatec | 86 |
7. | Michaela | Štruplová | ZŠ JAK Pražská 101, Louny | 85 |
8. - 10. | Iveta | Koubová | ZŠ Husova 276, Podbořany | 84 |
8. - 10. | Jakub | Rubeš | ZŠ a MŠ Jižní 2777, Žatec | 84 |
8. - 10. | David | Urban | ZŠ Školní 2426, Louny | 84 |
11. - 12. | Martin | Paul | ZŠ Školní 2426, Louny | 83 |
11. - 12. | Martin | Svoboda | ZŠ 28. října 2173, Louny | 83 |
13. - 14. | Veronika | Boudová | ZŠ Petra Bezruče 2000, Žatec | 82 |
13. - 14. | Kateřina | Šusterová | ZŠ nám. 28. října 1019, Žatec | 82 |
15. - 16. | Michael | Muselík | ZŠ Husova 276, Podbořany | 81 |
15. - 16. | Jakub | Slach | ZŠ TGM Husova 445, Podbořany | 81 |
17. | Jan | Budinský | ZŠ JAK Pražská 101, Louny | 80 |
18. | Veronika | Zitková | ZŠ nám. 28. října 1019, Žatec | 79 |
19. | Petr | Kutil | ZŠ Petra Bezruče 2000, Žatec | 78 |
20. | Nikola | Mundoková | ZŠ Prokopa Holého 2632, Louny | 77 |
21. | Michaela | Svobodová | ZŠ Prokopa Holého 2632, Louny | 76 |
22. - 23. | Tereza | Pilmajerová | ZŠ Draguš 581, Postoloprty | 75 |
22. - 23. | Matěj | Šmíd | ZŠ nám. 28. října 1019, Žatec | 75 |
24. | Lukáš | Linhart | ZŠ TGM Husova 445, Podbořany | 71 |
25. | Anna | Šáchová | ZŠ Husova 276, Podbořany | 70 |
26. | Jaroslav | Novák | ZŠ Prokopa Holého 2632, Louny | 67 |
27. | Jakub | Lacko | ZŠ Draguš 581, Postoloprty | 66 |
28. | Denisa | Zlatohlávková | ZŠ 28. října 2173, Louny | 65 |
29. - 30. | Filip | Bílek | ZŠ Knížete Václava 391, Lenešice | 63 |
29. - 30. | Dita | Rusová | ZŠ 28. října 2173, Louny | 63 |
31. - 32. | Josef | Lavička | ZŠ Ročov | 62 |
31. - 32. | Jan | Špetl | ZŠ Přemyslovců 2209, Louny | 62 |
33. | Karolina | Vydrová | ZŠ a MŠ Fügnerova 424, Černčice | 61 |
34. - 36. | David | Křenek | ZŠ Přemyslovců 2209, Louny | 59 |
34. - 36. | Jakub | Kučera | ZŠ Komenskéh 193, Peruc | 59 |
34. - 36. | Bohumil | Němec | ZŠ Draguš 581, Postoloprty | 59 |
37. - 39. | Matěj | Cita | ZŠ Ročov | 57 |
37. - 39. | Kateřina | Čančíklová | ZŠ Karlovarská 181, Lubenec | 57 |
37. - 39. | Barbora | Mašínová | ZŠ Komenského 193, Peruc | 57 |
40. | Tomáš | Fix | ZŠ Přemyslovců 2209, Louny | 56 |
41. - 42. | Martin | Koňák | ZŠ TGM Husova 445, Podbořany | 55 |
41. - 42. | Michal | Koubek | ZŠ Knížete Václava 391, Lenešice | 55 |
43. - 44. | Karolína | Korolová | ZŠ Komenského 193, Peruc | 54 |
43. - 44. | Jiří | Vavřinec | ZŠ Komenského 193, Peruc | 54 |
45. | Majda | Hlavsová | ZŠ Ročov | 52 |
46. | Petr | Tlustý | ZŠ Karlovarská 181, Lubenec | 51 |
47. - 48. | Markéta | Jesinková | ZŠ Karlovarská 181, Lubenec | 49 |
47. - 48. | Kateřina | Vohánková | ZŠ Zeměchy | 49 |
49. - 50. | Helena | Brunová | ZŠ a MŠ Fügnerova 424, Černčice | 48 |
49. - 50. | Petr | Plíšek | ZŠ a MŠ Fügnerova 424, Černčice | 48 |
51. - 52. | Jana | Fialová | ZŠ a MŠ Fügnerova 424, Černčice | 47 |
51. - 52. | Miroslav | Hermann | ZŠ a MŠ Krásný Dvůr | 47 |
53. | Marek | Kutil | ZŠ Knížete Václava 391, Lenešice | 46 |
54. | Jan | Karel | ZŠ Zeměchy | 45 |
55. | Sandra | Táborská | ZŠ a MŠ Krásný Dvůr | 42 |
56. | Veronika | Dobrá | ZŠ a MŠ Krásný Dvůr | 39 |
57. | Jiří | Vondrovský | ZŠ při DPL Čeňka Zemana 431, Louny | 30 |
58. | Marie | Holubová | ZŠ při DPL Čeňka Zemana 431, Louny | 27 |
59. | Ivana | Barešová | ZŠ při DPL Čeňka Zemana 431, Louny | 26 |