Tabulka | Cvrček | Klokánek | Benjamín | Kadet | Junior | Student |
Pořadí nejlepších kategorie BENJAMÍN - okres Louny - KLOKAN 2010 | ||||
---|---|---|---|---|
žáci 6. a 7. tříd základních škol a primy i sekundy osmiletých gymnázií (v tabulce jsou uvedeni pouze první tři za každou zúčastněnou školu) celkem se soutěže v této kategorii zúčastnilo 688 žáků |
||||
© 2010 Milan Rieger | ||||
Pořadí | Jméno | Příjmení | Škola | Počet bodů |
1. | Anežka | Nováčková | Gymnázium Václava Hlavatého Louny | 109 |
2. - 3. | Zuzana | Tréglová | Gymnázium Žatec | 106 |
2. - 3. | Petr | Vorlíček | Gymnázium Václava Hlavatého Louny | 106 |
4. | Barbora | Popelková | Gymnázium Václava Hlavatého Louny | 97 |
5. - 6. | Tomáš | Ekrt | ZŠ Přemyslovců 2209, Louny | 96 |
5. - 6. | Markéta | Pavlíková | ZŠ Karlovarská 181, Lubenec | 96 |
7. | Vojtěch | Pticen | Gymnázium Podbořany | 95 |
8. | David | Bělíček | Gymnázium Podbořany | 91 |
9. | Michaela | Tužilová | ZŠ JAK Pražská 101, Louny | 89 |
10. | Tomáš | Sismilich | ZŠ Školní 2426, Louny | 88 |
11. | Martin | Turoň | ZŠ 28. října 2173, Louny | 87 |
12. - 13. | Petra | Dufková | Gymnázium Žatec | 85 |
12. - 13. | Eliška | Korbášová | Gymnázium Žatec | 85 |
14. | Lukáš | Jirůšek | ZŠ Školní 2426, Louny | 84 |
15. - 17. | Mirek | Podlesný | Gymnázium Podbořany | 83 |
15. - 17. | Denisa | Racková | ZŠ JAK Pražská 101, Louny | 83 |
15. - 17. | Jan | Zíka | ZŠ JAK Pražská 101, Louny | 83 |
18. | Denisa | Taufnerová | ZŠ Draguš 581, Postoloprty | 82 |
19. | Petr | Havlík | ZŠ TGM Husova 445, Podbořany | 81 |
20. - 22. | Markéta | Blahoutová | ZŠ Školní 2426, Louny | 8O |
20. - 22. | Petr | Svoboda | Gymnázium Žatec | 80 |
20. - 22. | Filip | Urban | Gymnázium Žatec | 80 |
23. | Martin | Nedvěd | ZŠ 28. října 2173, Louny | 79 |
24. | Lukáš | Pollák | ZŠ nám. 28. října 1019, Žatec | 78 |
25. | Václav | Ouzký | ZŠ 28. října 2173, Louny | 77 |
26. - 27. | Klára | Ješátková | ZŠ Přemyslovců 2209, Louny | 74 |
26. - 27. | Vendula | Zrůstová | ZŠ Komenského 193, Peruc | 74 |
28. | Dominika | Müllerová | ZŠ Karlovarská 181, Lubenec | 73 |
29. - 30. | Žaneta | Horáčková | ZŠ Husova 276, Podbořany | 72 |
29. - 30. | Tomáš | Kupček | ZŠ Karlovarská 181, Lubenec | 72 |
31. - 33. | Lucie | Fousková | ZŠ Přemyslovců 2209, Louny | 70 |
31. - 33. | Anna | Krejčí | ZŠ a MŠ Jižní 2777, Žatec | 70 |
31. - 33. | Kateřina | Svobodová | ZŠ a MŠ Krásný Dvůr | 70 |
34. | Adam | Kubieň | ZŠ nám. 28. října 1019, Žatec | 68 |
35. - 38. | Nikola | Saková | ZŠ Draguš 581, Postoloprty | 67 |
35. - 38. | Jakub | Špička | ZŠ Knížete Václava 391, Lenešice | 67 |
35. - 38. | Klára | Vraňuchová | ZŠ a MŠ Jižní 2777, Žatec | 67 |
35. - 38. | Jan | Weinhauer | ZŠ P. Bezruče 2000, Žatec | 67 |
39. - 42. | Daniel | Duchek | ZŠ Husova 276, Podbořany | 66 |
39. - 42. | Jiří | Habr | ZŠ nám. 28. října 1019, Žatec | 66 |
39. - 42. | Tomáš | Hrabáček | ZŠ a MŠ Jižní 2777, Žatec | 66 |
39. - 42. | Dominik | Průcha | ZŠ Draguš 581, Postoloprty | 66 |
43. - 44. | Daniel | Schejbal | ZŠ Husova 276, Podbořany | 63 |
43. - 44. | Daniel | Vydra | ZŠ a MŠ Fügnerova 424, Černčice | 63 |
45. | Miroslav | Zimmermann | ZŠ a MŠ Fügnerova 424, Černčice | 62 |
46. | Radek | Makovec | ZŠ Petra Bezruče 2000, Žatec | 61 |
47. - 48. | David | Kučera | ZŠ a MŠ Fügnerova 424, Černčice | 60 |
47. - 48. | Pavlína | Liptáková | ZŠ a MŠ Krásný Dvůr | 60 |
49. | Lenka | Hošťáková | ZŠ Petra Bezruče 2000, Žatec | 58 |
50. | Kateřina | Vernerová | ZŠ Knížete Václava 391, Lenešice | 57 |
51. | Libor | Filip | ZŠ Panenský Týnec | 56 |
52. - 53. | Hana | Cimrmanová | ZŠ Komenského 193, Peruc | 53 |
52. - 53. | David | Papok | ZŠ a MŠ Krásný Dvůr | 53 |
54. | Kateřina | Štěpničková | ZŠ Knížete Václava 391, Lenešice | 52 |
55. | Lukáš | Hrabák | ZŠ Panenský Týnec | 49 |
56. | Adam | Strasser | ZŠ Komenského 193, Peruc | 47 |
57. | Jan | Kučera | ZŠ TGM Husova 445, Podbořany | 46 |
58. | Lukáš | Toth | ZŠ TGM Husova 445, Podbořany | 44 |
59. | Andrea | Sedloňová | ZŠ Panenský Týnec | 39 |
60. | Lukáš | Berky | ZŠ při DPL Čeňka Zemana 431, Louny | 38 |
61. - 62. | Kristýna | Burešová | ZŠ při DPL Čeňka Zemana 431, Louny | 20 |
61. - 62. | Tereza | Uličná | ZŠ při DPL Čeňka Zemana 431, Louny | 20 |