Tabulka | Cvrček | Klokánek | Benjamín | Kadet | Junior | Student |
Pořadí nejlepších kategorie CVRČEK - okres Louny - KLOKAN 2010 | ||||
---|---|---|---|---|
žáci 2. a 3. tříd základních škol (v tabulce jsou uvedeni pouze první tři za každou zúčastněnou školu) celkem se soutěže v této kategorii zúčastnilo 803 žáků |
||||
© 2010 Milan Rieger | ||||
Pořadí | Jméno | Příjmení | Škola | Počet bodů |
1. - 3. | Eliška | Snopková | ZŠ Prokopa Holého 2632, Louny | 60 |
1. - 3. | Marek | Močuba | ZŠ Prokopa Holého 2632, Louny | 60 |
1. - 3. | Zbyněk | Firstl | ZŠ Prokopa Holého 2632, Louny | 60 |
4. - 5. | Eva | Karpíšková | ZŠ a MŠ Domoušice | 56 |
4. - 5. | Andrea | Heřtová | ZŠ Knížete Václava 391, Lenešice | 56 |
6. - 8. | Jiří | Zelenka | ZŠ a MŠ Domoušice | 55 |
6. - 8. | Štěpánka | Nejedlá | ZŠ Komenského 181, Peruc | 55 |
6. - 8. | Kateřina | Holá | ZŠ Petra Bezruče 2000, Žatec | 55 |
9. - 11. | Roman | Sladký | ZŠ Draguš 581, Postoloprty | 54 |
9. - 11. | Vojtěch | Hieke | ZŠ JAK Pražská 101, Louny | 54 |
9. - 11. | Petr | Forst | ZŠ JAK Pražská 101, Louny | 54 |
12. | Filip | Driák | ZŠ Školní 2426, Louny | 52 |
13. - 17. | Anežka | Tomčová | ZŠ a MŠ Jižní 2777, Žatec | 51 |
13. - 17. | Eliška | Šánová | ZŠ Školní 2426, Louny | 51 |
13. - 17. | Eva | Mračková | ZŠ JAK Pražská 101, Louny | 51 |
13. - 17. | Adriana | Molová | ZŠ Školní 2426, Louny | 51 |
13. - 17. | Tomáš | Lhotský | ZŠ a MŠ Jižní 2777, Žatec | 51 |
18. - 19. | Kateřina | Kubičková | ZŠ Komenského 193, Peruc | 50 |
18. - 19. | Marek | Bartoš | ZŠ Komenského 193, Peruc | 50 |
20. - 24. | Karolína | Taušková | ZŠ Přemyslovců 2209, Louny | 49 |
20. - 24. | David | Příhoda | ZŠ a MŠ Fügnerova 424, Černčice | 49 |
20. - 24. | Erik | Libertin | ZŠ nám. 28. října 1019, Žatec | 49 |
20. - 24. | Šárka | Janšová | ZŠ Husova 276, Podbořany | 49 |
20. - 24. | Josef | Hrdina | ZŠ Draguš 581, Postoloprty | 49 |
25. - 26. | Nela | Patrovská | ZŠ Knížete Václava 391, Lenešice | 48 |
25. - 26. | Tereza | Dörflerová | ZŠ Knížete Václava 391, Lenešice | 48 |
27. - 28. | Vendula | Lidická | ZŠ a MŠ Jižní 2777, Žatec | 46 |
27. - 28. | Jan | Fiala | ZŠ a MŠ Jižní 2777, Žatec | 46 |
29. - 34. | Veronika | Vilhelmová | ZŠ Knížete Václava 391, Lenešice | 45 |
29. - 34. | Tereza | Vantuchová | ZŠ Husova 276, Podbořany | 45 |
29. - 34. | Jiří | Polívka | ZŠ Knížete Václava 391, Lenešice | 45 |
29. - 34. | Radek | Doskočil | ZŠ 28. října 2173, Louny | 45 |
29. - 34. | Petra | Coufalová | ZŠ Draguš 581, Postoloprty | 45 |
29. - 34. | Filip | Antropius | ZŠ Knížete Václava 391, Lenešice | 45 |
35. - 36. | Tomáš | Nejedlý | ZŠ a MŠ Fügnerova 424, Černčice | 44 |
35. - 36. | Miroslav | Hotový | ZŠ 28. října 2173, Louny | 44 |
37. - 39. | Monika | Reitová | ZŠ Petra Bezruče 2000, Žatec | 43 |
37. - 39. | Matěj | Kanta | ZŠ Karlovarská 181, Lubenec | 43 |
37. - 39. | Viktor | Čížkovský | ZŠ 28. října 2173, Louny | 43 |
40. - 43. | Josef | Vlasák | ZŠ Přemyslovců 2209, Louny | 42 |
40. - 43. | Lucie | Petrlíková | ZŠ a MŠ Domoušice | 42 |
40. - 43. | František | Moritz | ZŠ Přemyslovců 2209, Louny | 42 |
40. - 43. | Pavel | Mašanský | ZŠ Přemyslovců 2209, Louny | 42 |
44. - 49. | Karel | Zámečník | ZŠ nám. 28. října 1019, Žatec | 41 |
44. - 49. | Jakub | Valenta | ZŠ a MŠ Fügnerova 424, Černčice | 41 |
44. - 49. | Jakub | Štefka | ZŠ Husova 276, Podbořany | 41 |
44. - 49. | Vojta | Sobotka | ZŠ a MŠ Krásný Dvůr | 41 |
44. - 49. | František | Max Pek | ZŠ Husova 276, Podbořany | 41 |
44. - 49. | Milan | Kryl | ZŠ Petra Bezruče 2000, Žatec | 41 |
50. | Jiří | Městecký | ZŠ nám. 28. října 1019, Žatec | 39 |
51. - 52. | Linda | Petříková | ZŠ Karlovarská 181, Lubenec | 35 |
51. - 52. | Michal | Vaňata | ZŠ TGM Husova 445, Podbořany | 35 |
53. - 54. | Jan | Šulc | ZŠ Ročov | 34 |
53. - 54. | Pavel | Kaleje | ZŠ Karlovarská 181, Lubenec | 34 |
55. - 56. | Petr | Saifrt | ZŠ Ročov | 32 |
55. - 56. | Barbora | Ernestová | ZŠ a MŠ Krásný Dvůr | 32 |
57. | Tereza | Hájková | ZŠ Ročov | 31 |
58. | Tereza | Pticenová | ZŠ TGM Husova 445, Podbořany | 30 |
59. - 61. | Jesse | Oosterbaan | ZŠ a MŠ Krásný Dvůr | 28 |
59. - 61. | Jaroslav | Franz | ZŠ a MŠ Krásný Dvůr | 28 |
59. - 61. | Miroslav | Gregora | ZŠ TGM Husova 445, Podbořany | 28 |
62. | Leoš | Matyáš | ZŠ Zeměchy | 25 |
63. | Dominik | Prošek | ZŠ Zeměchy | 23 |
64. | Petra | Rybková | ZŠ Zeměchy | 17 |