Tabulka | Cvrček | Klokánek | Benjamín | Kadet | Junior | Student |
Pořadí nejlepších kategorie KLOKÁNEK - okres Louny - KLOKAN 2009 | ||||
---|---|---|---|---|
žáci 4. a 5. tříd základních škol (v tabulce jsou uvedeni pouze první tři za každou zúčastněnou školu) celkem se soutěže v této kategorii zúčastnilo 776 žáků |
||||
© 2009 Milan Rieger | ||||
Pořadí | Jméno | Příjmení | Škola | Celkem bodů |
1. | Tomáš | Hons | ZŠ Přemyslovců, Louny | 105 |
2. | Zuzana | Tréglová | ZŠ Komenského alej, Žatec | 95 |
3. - 4. | Jan | Král | ZŠ P. Bezruče 2000, Žatec | 92 |
3. - 4. | Lucie | Mihalčíková | ZŠ JAK Pražská, Louny | 92 |
5. | Vendula | Zrůstová | ZŠ Komenského, Peruc | 91 |
6. | Karel | Tomšík | ZŠ 28. října, Louny | 89 |
7. | Filip | Urban | ZŠ nám. 28. října, Žatec | 88 |
8. - 10. | Jakub | Aschenbrener | ZŠ Komenského alej, Žatec | 79 |
8. - 10. | Veronika | Boudová | ZŠ P. Bezruče 2000, Žatec | 79 |
8. - 10. | Bedřich | Houska | ZŠ P. Bezruče 2000, Žatec | 79 |
11. - 13. | Michael | Muselík | ZŠ Husova 276, Podbořany | 78 |
11. - 13. | Magdalena | Parýzková | ZŠ Lenešice | 78 |
11. - 13. | Marek | Richter | ZŠ Přemyslovců, Louny | 78 |
14. - 17. | Martin | Batala | ZŠ 28. října, Louny | 77 |
14. - 17. | Barbora | Hloušková | ZŠ Komenského alej, Žatec | 77 |
14. - 17. | Karolína | Korolová | ZŠ Komenského 193, Peruc | 77 |
14. - 17. | Karolína | Korolová | ZŠ Komenského 193, Peruc | 77 |
14. - 17. | Daniel | Skrbek | ZŠ JAK Pražská, Louny | 77 |
18. | Adam | Kubieň | ZŠ nám. 28. října, Žatec | 74 |
19. - 20. | Lucie | Dejlová | ZŠ Přemyslovců, Louny | 73 |
19. - 20. | Pavlína | Šliková | ZŠ Komenského 193, Peruc | 73 |
21. | Zdeněk | Sušický | ZŠ JAK Pražská, Louny | 72 |
22. - 23. | Kristýna | Dudová | ZŠ Ročov | 71 |
22. - 23. | Jaroslav | Hrbek | ZŠ 28. října, Louny | 71 |
24. - 26. | Denisa | Ambrová | ZŠ Husova 276, Podbořany | 70 |
24. - 26. | Josef | Lavička | ZŠ Ročov | 70 |
24. - 26. | Jan | Uherek | ZŠ Draguš, Postoloprty | 70 |
27. | Aleš | Kudrna | ZŠ TGM Husova 445, Podbořany | 69 |
28. | Michal | Koubek | ZŠ Lenešice | 68 |
29. - 30. | David | Šleier | ZŠ Draguš, Postoloprty | 67 |
29. - 30. | Patrik | Tříska | ZŠ Lenešice | 67 |
31. - 34. | Arina | Emelina | ZŠ Draguš, Postoloprty | 66 |
31. - 34. | Anna | Jirkovská | ZŠ nám. 28. října, Žatec | 66 |
31. - 34. | Jan | Mlčoušek | ZŠ a MŠ Liběšice u Žatce | 66 |
31. - 34. | Zdeněk | Růžek | ZŠ Husova 276, Podbořany | 66 |
35. - 36. | Jana | Krausová | ZŠ a MŠ Černčice | 65 |
35. - 36. | Antonín | Řepík | ZŠ TGM Husova 445, Podbořany | 65 |
37. - 38 | Tomáš | Bergman | ZŠ Ročov | 64 |
37. - 38 | Alena | Trefilová | ZŠ a MŠ Liběšice u Žatce | 64 |
39. | Pavel | Kovařík | ZŠ Černčice | 62 |
40. | Roman | Dvořák | ZŠ Černčice | 57 |
41. | Anna | Loužilová | ZŠ a MŠ Liběšice u Žatce | 55 |
42. | Jakub | Slach | ZŠ TGM Husova 445, Podbořany | 53 |