Tabulka | Cvrček | Klokánek | Benjamín | Kadet | Junior | Student |
Pořadí nejlepších kategorie KADET - okres Louny - KLOKAN 2009 | ||||
---|---|---|---|---|
žáci 8. a 9. tříd základních škol a tercie i kvarty osmiletých gymnázií (v tabulce jsou uvedeni pouze první tři za každou zúčastněnou školu) celkem se soutěže v této kategorii zúčastnilo 645 žáků |
||||
© 2009 Milan Rieger | ||||
Pořadí | Jméno | Příjmení | Škola | Celkem bodů |
1. | Veronika | Carbochová | Gymnázium Žatec | 84 |
2. | Tereza | Sedláčková | Gymnázium V. Hlavatého Louny | 83 |
3. | Radek | Komoráš | Gymnázium Žatec | 80 |
4. | Jan | Tomáš | Gymnázium Žatec | 78 |
5. | Štěpánka | Zetková | Gymnázium Podbořany | 77 |
6. | Barbora | Suchanová | Gymnázium V. Hlavatého Louny | 76 |
7. - 9. | Jaroslav | Bielik | ZŠ JAK Louny | 73 |
7. - 9. | Albert | Macas | Gymnázium V. Hlavatého Louny | 73 |
7. - 9. | Dominik | Průša | ZŠ P. Bezruče 2000, Žatec | 73 |
10. | Cecílie | Wolfová | Gymnázium Podbořany | 72 |
11. | Kristýna | Jerhotová | Gymnázium Podbořany | 71 |
12. - 13. | Jakub | Kanta | ZŠ Husova 276, Podbořany | 70 |
12. - 13. | Jaroslav | Mraček | ZŠ Lenešice | 70 |
14. - 16. | Tereza | Bohatá | ZŠ JAK Louny | 66 |
14. - 16. | Richard | Červa | ZŠ JAK Louny | 66 |
14. - 16. | Denisa | Tichá | ZŠ JAK Louny | 66 |
17. | Tereza | Černá | ZŠ Přemyslovců, Louny | 64 |
18. - 19. | Jan | Sem | ZŠ Lenešice | 62 |
18. - 19. | Stanislav | Zeman | ZŠ Lenešice | 62 |
20. | Tomáš | Přibyl | ZŠ 28. října, Louny | 61 |
21. - 22. | Josef | Batala | ZŠ 28. října, Louny | 60 |
21. - 22. | Daniel | Zischka | ZŠ Husova 276, Podbořany | 60 |
23. - 24. | Michaela | Lněníčková | ZŠ TGM Husova 445, Podbořany | 58 |
23. - 24. | Štěpánka | Spurná | ZŠ Peruc | 58 |
25. | David | Syrovátka | ZŠ nám. 28. října, Žatec | 57 |
26. | Václav | Rajn | ZŠ P. Bezruče 2000, Žatec | 56 |
27. - 29. | Roman | Blúml | ZŠ Přemyslovců, Louny | 55 |
27. - 29. | Radka | Čonková | ZŠ P. Bezruče 2000, Žatec | 55 |
27. - 29. | Anastasija | Pavlovska | ZŠ 28. října, Louny | 55 |
30. - 33. | Kristýna | Lišková | ZŠ a MŠ Černčice | 54 |
30. - 33. | Jakub | Mašín | ZŠ Peruc | 54 |
30. - 33. | Tereza | Mudrová | ZŠ a MŠ Černčice | 54 |
30. - 33. | Lenka | Svobodová | ZŠ Peruc | 54 |
34. - 35. | Klára | Anyalaiová | ZŠ Husova 276, Podbořany | 52 |
34. - 35. | Veronika | Jílková | ZŠ a MŠ Černčice | 52 |
36. | Nicola | Ludínová | ZŠ nám. 28. října, Žatec | 51 |
37. | Daniel | Ullmann | ZŠ Přemyslovců, Louny | 50 |
38. - 40. | Vladimíra | Jírovcová | ZŠ a MŠ Černčice | 48 |
38. - 40. | Vladimír | Ogrocký | ZŠ TGM Husova 445, Podbořany | 48 |
38. - 40. | Kristýna | Vokurková | ZŠ a MŠ Černčice | 48 |
41. -42. | Tereza | Polláková | ZŠ nám. 28. října, Žatec | 45 |
41. -42. | Václav | Ryska | ZŠ nám. 28. října, Žatec | 45 |
43. | Daniel | Schöpp | ZŠ Draguš, Postoloprty | 43 |
44. | Daniel | Volánek | ZŠ Draguš, Postoloprty | 41 |
45. - 46. | Miroslav | Dlouhý | ZŠ TGM Husova 445, Podbořany | 40 |
45. - 46. | Vojtěch | Wilhelm | ZŠ TGM Husova 445, Podbořany | 40 |
47. | Jan | Rybáček | ZŠ Komenského alej, Žatec | 39 |
48. - 50. | Andreas | David | ZŠ Draguš, Postoloprty | 38 |
48. - 50. | Vojtěch | Kubiš | ZŠ Komenského alej, Žatec | 38 |
48. - 50. | Tomáš | Gutlebet | ZŠ Draguš, Postoloprty | 38 |
51. | Denisa | Vojáčková | ZŠ Komenského alej, Žatec | 35 |
52. | Jana | Pasternaková | ZŠ při DPL, Louny | 33 |
53. | Daniela | Denková | ZŠ při DPL, Louny | 27 |